İlk defa alkol kullanacak birine ne önerirsiniz?

Bira kokar. Şarap pek ortam içkisi değildir. Votka kokusuz ama pahalıdır ve çabuk sarhoş eder.

Amsterdam alkolü yüksek ve kalitesiz bir bira benim zevkime göre. Carlsberg biraya başlamak için idealdir. Hafif tat, makul alkol değeri, normal fiyat.

Bira kokar. Şarap pek ortam içkisi değildir. Votka kokusuz ama pahalıdır ve çabuk sarhoş eder.

Amsterdam alkolü yüksek ve kalitesiz bir bira benim zevkime göre. Carlsberg biraya başlamak için idealdir. Hafif tat, makul alkol değeri, normal fiyat.
Bir kutudan bir şey olmaz gibi? Kokuyu nasıl giderebilirim?

Bir kutudan bir şey olmaz gibi? Kokuyu nasıl giderebilirim?
4. veya 5. kutuya/şişeye kadar bir şey yapmaz zaten orası ayrı ama koku için yapacağın şeyler diş fırçalamak, zeytin yemek ama ne kadar etkili olur bilmem kolay kolay geçmez alkol(özellikle bira) kokusu. İçtikten sonra aile evine gireceksem genelde odama kadar maske takıyorum.

4. veya 5. kutuya/şişeye kadar bir şey yapmaz zaten orası ayrı ama koku için yapacağın şeyler diş fırçalamak, zeytin yemek ama ne kadar etkili olur bilmem kolay kolay geçmez alkol(özellikle bira) kokusu. İçtikten sonra aile evine gireceksem genelde odama kadar maske takıyorum.
Öyle yaparız, teşekkürler.

Bataklığa düşecek kadar değilim ya, kendimi kontrol edebiliyorum teşekkürler. :)

Çok şekerli.

Öneriniz nedir?

Deneyeceğim teşekkürler.

Bir de insanların işine karışmazsanız iyi olur, bir defa geleceğim dünyada yapmak istediğim bir şeydi, bu da sizleri ilgilendirmez sadece sorulan soruya yanıt verin.

Bu bir hakarettir. Uyeye hakaretten cezan hayırlı olsun.

@Cruslan Hocam şu aralar yanıtlarınızı çok görüyorum ve destekliyorum fakat hep sinirlisiniz gerçekten.

(Nedendir bilmiyorum size ayrı bir sempati duyuyorum ama)

Malibu + ananas suyu
Safari + portakal suyu

İkisinin de fiyatı biraz tuzlu ancak ne sarhoş eder ne de baş ağrıtır tadımı hafif ve lezzetli içkilerdir.

Geri
Yukarı