İlk defa izleyecek biri için anime önerisi

Merhaba, ilk başta çok önyargılıydım ama şu an çok merak ediyorum ve anime hakkında gram bilgim yok ilk defa izleyecek biri için öneriniz var mı?
Kısa olursa güzel olur. Şimdiden teşekkürler.

Hocam iyi düşünün derim çünkü benim bir arkadaşımda aynı sizin gibi bir bakayım gibisinden düşünerek başladı yaklaşık 2 aydır izliyor ve 2 haftada 1 yüzünü görüyorum arkadaşımın. Beni de gaza getirdi bende başladım bir animeye ve beni de sardı ama bir arkadaşım var o aşırı ön yargılı sağ olsun bırakmamı sağladı şu an çok mutluyum bağımlılık yapmadı diye. İyi düşünün...

Attack of Titan, kesinlikle pişman olmazsın. Bak imzamı atıyorum izle. Diğer animeler de güzeldir ama bununla başlarsan bırakamazsın.
Ben hiç beyenmedim onu, sürekli söylenip hata yapan bir ana kahraman. Hoşuma gitmedi benim, çok realite aranmaz isede ayrıntısına konusu kötü ve eksikdi
Merhaba, ilk başta çok önyargılıydım ama şu an çok merak ediyorum ve anime hakkında gram bilgim yok ilk defa izleyecek biri için öneriniz var mı?
Kısa olursa güzel olur. Şimdiden teşekkürler.
Hunter is bu hunter, death note, one piece bunları sona bırak. Bleach ile başla

Ben hiç beyenmedim onu, sürekli söylenip hata yapan bir ana kahraman. Hoşuma gitmedi benim, çok realite aranmaz isede ayrıntısına konusu kötü ve eksikdi

Hunter is bu hunter, death note, one piece bunları sona bırak. Bleach ile başla
Anime kavgası çıkarmak istemiyorum ama Attack on Titan'a laf atıp Bleach öneren birisi de bana animelerden anlamıyor gibi geldi.

Söylenip hata yapan bir ana karakter demişsin. Ne bekliyordun? Direk devleri indirebilmesini felan mı? Sen Bleach gibi saçma bir anime ile karıştırdın sanırım. Attack on Titan karakter gelişimi en üst seviyede olan bir animedir ve animeyi doğru düzgün izleyip bitirmediğine de eminim. Çünkü ilk baştaki karakterlerin hali ile sonraki hallerini karşılaştırsan bile ne kadar büyük bir gelişme olduğunu görebilirsin.

Ayrıca önerdiğin Bleach animesi sürekli saçma sapan, her sıkıştığında power up alan bir karakterden oluşuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı