İlk defa GTA V oynayan birine öneriler

Modları silmene gerek yok, .dll dosyasının kopyasını alarak silersen modlar devredışı kalır ve sorunsuz girersin.
Para hilesi yapmazsan onlinede yaşayamazsın. Para hilesi yap. Zaten çok rahat oyuncuların 3/4'ü para hilesi kullanıyor Rockstar hepsini banlasa oynayan kalmaz ben 2-3 milyon basayım derken 1 milyar + 120 level bastım 1,5 senedir ban yemedim. İsterseniz beraber oynarız oyunu öğretebilirim. :D
20 milyon basayım derken 427 seviye + 2.4 milyar dolar bastım. Ban yok. 😅

Yer varsa beni de ekleyin, gece keyfi ayrı.

Kardeşim aynı durumdayız. Sen yine PS'da oynamışsın. Ben hiç GTA V oynamadım. Steam indiriminde aldım, şimdi kütüphanede bekliyor😀 yeni sistemi kurayım oynayıcam.
Bu arada 3. Soru benim de kafamı karıştırıyordu, sonunda cevabını buldum sayenizde🙂
GTA Online oynamak isterseniz steam'den ekleyebilirsiniz beni😊

@Silinen üye Burada mısın?

Az önce oyuna giriş yaptım ve saçma birşey ile karşılaştım.

Oyun da 120-180 arası fps alıyorum ama oyun kasıyor gibi geliyor ve takılmalar oluyor drop giriyor oyuna. nedir bu? ayarlarla ilgili birşey mi delirtti beni. 1070 ve i5 7500 var

1- Social Club, GTA 5'i oynamak için gereken hesabınızı girdiğiniz launcher.

2- Tek oyunculuda ceza yemezsin ama eğer tek oyunculu modlarını kaldırmadan çok oyunculuya girersen ban yiyebilirsin diye okumuştum. Emin değilim.

3- Onlar, online için verilen ekstra paralar. Onlardan alırsanız online için fazladan para ile başlarsınız. Bu arada 84₺ fazlaymış sadece oyun için. Ben dün GTA 5 + Premium Online paketini 50₺'ye almıştım PS4'te.

Para hilesi yapmazsan onlinede yaşayamazsın. Para hilesi yap. Zaten çok rahat oyuncuların 3/4'ü para hilesi kullanıyor Rockstar hepsini banlasa oynayan kalmaz ben 2-3 milyon basayım derken 1 milyar + 120 level bastım 1,5 senedir ban yemedim. İsterseniz beraber oynarız oyunu öğretebilirim. :D
Bir arkadaşım para hilesi yaptıktan sonra ban yedi. GTA 5 i yaklaşık 2 haftadır oynuyorum zar zor bir garaj ve araba satın alabildim. Para hilesi yapmayı düşünuyorum fakat ban yemekten korkuyorum. Yapmalımıyım hile yada kendim mi para kasmalımıyım?

Bir arkadaşım para hilesi yaptıktan sonra ban yedi. GTA 5 i yaklaşık 2 haftadır oynuyorum zar zor bir garaj ve araba satın alabildim. Para hilesi yapmayı düşünuyorum fakat ban yemekten korkuyorum. Yapmalımıyım hile yada kendim mi para kasmalımıyım?
Arkadaşın parayı direkt cebe basmışsa veya cepteki parayı baam diye tekte bankaya atmışsa ban yer.

Geri
Yukarı