İlk defa konsol almayı düşünen birisi için Series S mantıklı mı?

• Konuyu başlatan Joell
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 844
Ben geçtim pamuk gibi oldum. İşten geliyorum düğmeye basıyorum, daha koltuğa kurulmadan açılmış oluyor. Oyundan oyuna geçiyorum bana mısın demiyor. Yok darboğazmış, yok ekran kartı çok ısınmış, yok mavi ekran/wattman hatası vermiş falan düşünmeden sadece oyunlara odaklanmak müthiş bir zevk. Kesinlikle tavsiye ederim.

Kesinlikle. Yatıp, uzanarak rahatça yayıla yayıla oyun oynamak aşırı keyifli ayrıca. Hile ve macro derdi yok. Konsol konfor demek zaten :)

Dostlar normalde PC'me yükseltme yapmayı düşünüyordum ancak stoklar yok ve işlemcim (R3 1200) çoğu ekran kartına darboğaz yapıyor. Bu yüzden işlemci ve ekran kartı alıp toplam 3K, 3.5k vereceğime az daha ekleyip Series S almaya karar verdim. Hayatımda daha önce hiç konsol almadım. Sizce mantıklı mı? Konsol oyunculuğuna alışabilir miyim?

Joel yani The Last of Us hayranı isen ve özel oyunları seviyorsan PS4 öneririm. Bende Slim var memnunum.

Series s fiyatınada bakaraktan en mantıklı oyun oynama aracı olarak gözüküyor. Özellikle gamepass gibi bir nimet varken çokta fazla düşünmeye gerek yok bence. Bende en yakın zamanda alıp keyfime bakacağım.

Geri
Yukarı