Series S almak mantıklı mı?

proWXL

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 8100
Gtx 1050ti
Corsair vengeance 8gb
Asus prime h310m-k r2.0
Meslek
Öğrenci
İkinci el bir Xbox Series S almak istiyorum, 7500-9000TL arası temiz cihazlar var fakat çok ucuz gibi geldi bana, sizce mantıklı mı?

İkinci el bir Xbox Series S almak istiyorum, 7500-9000TL arası temiz cihazlar var fakat çok ucuz gibi geldi bana, sizce mantıklı mı?

Bence değil aynı fiyata temiz PS4 al kağıt üzerinde Series S çok daha iyi bir cihaz olabilir ama PS 4'te hemen hemen her oyun daha stabil ve yüksek performans çalışacaktır

Bir kişi Series S almak istiyorsa fiyat performans ürün arayışında olduğunu varsayarım. Game Pass olanağından dolayı Series S mantıklı olacaktır o nedenle.

Xbox, geliştiricilere Series X konsoluna çıkacak her oyunu optimize ederek Series S konsoluna da getirme zorunluluğu koyuyor. Yani Series S alırsanız bu jenerasyonun sonuna kadar Series X'e gelen bütün oyunları daha düşük kalite ve FPS'te olsa bile oynayabileceksiniz ki 1060 gücünde bir makine için bu aşırı iyi bir şey. Eğer bütçenizi arttırma şansınız yoksa bence alınır. Yanına game pass alıp keyfinize bakarsınız.

Bence değil aynı fiyata temiz PS4 al kağıt üzerinde Series S çok daha iyi bir cihaz olabilir ama PS 4'te hemen hemen her oyun daha stabil ve yüksek performans çalışacaktır.

Hocam generasyon farkı var bir kere nereye daha iyi performans veriyor? PS4 çoğu oyunda 30 FPS çalıştırıyor ( Series S şuandaki çoğu oyunu akıcı çalıştırıyor neredeyse ) zaten, ki oyun desteği de kesildi yani eski exc oyunları oynamak dışında bir artısı yok fan sesi ve DualShock 4'ün tasarımı da cabası.

Bence değil aynı fiyata temiz PS4 al kağıt üzerinde Series S çok daha iyi bir cihaz olabilir ama PS 4'te hemen hemen her oyun daha stabil ve yüksek performans çalışacaktır
Ne anlatıyorsun sen ya? Series s 1080p 60 hatta 2k 60 oyun acıyor ps4'de düzgün 60 fps oyun bile yok 1080p 30 acıyor insanları yanlış bilgilendirmekten bi bıkmadınız gitti.

Ps4'e bu yıldan sonra bile çıkmayacak series s'e ise en az 2028'e kadar oyun çıkacak.

Hocam ps4 alıp pişman olmak istemiyorum kusura bakmayınız, fosil makineye para veremem

Ne oynayacağına bağlı eğer exclusiveleri oynamak istiyorsan al PS4 doya doya oyna. Ama sen ucuza yeni jenerasyon konsol almak hem de oyunlara para vermek istemiyorsan Xbox Series S al.

Yeni konular

Geri
Yukarı