Series S almak mantıklı mı?

Evet ama ilerleme kaybolmuyor ve kendi profilimden oynayabiliyorum.

Bende çalışıyor, sizde bir sorun olabilir.

Bende ki oyunda sorun olabilir hocam FIFA 21'de haftalarım var böyle bir şey olmadı dediğim gibi çok aşır oyunlar oynuyorum takılmıyor bile.

512 GB SSD ile idare edebilirim diyorsan alabilirsin sonuçta Series S fiyatına bir PC'de AAA oyunlarda 1080p 60FPS verebilen bir PC yok. Cyberpunk'a sonunda Series S için 60 FPS yaması geldi.

512 GB SSD ile idare edebilirim diyorsan alabilirsin sonuçta Series S fiyatına bir PC'de AAA oyunlarda 1080p 60FPS verebilen bir PC yok. Cyberpunk'a sonunda Series S için 60 FPS yaması geldi.

Evet hatta şu anda oynuyorum.

Alınır cihazın tek bir sıkıntısı var o da 512 GB SSD olması zaten orada 512 yazmasına bakma sistem için alan ayırıyor ve 364 GB kalıyor ne yaparsan yap günümüzde kesinlikle yetmez. 3. parti oyunların çoğu PS5 ile aynı fiyat. Artık her oyun pahalı Game Pass bir PS Plus Deluxe olmasa da fazlasıyla iyi.

Ben aldım gayet memnunum 1 ay oldu her oyunu 60FPS çalıştırıyor bazı oyunlar 120FPS oynatıyor.
Aylık 45 TL'ye Game Pass+EA Play aldım tam oldu. Ama 512 GB SSD'si var yanına extra 1TB HDD taktım on numara oldu. Quick resume özelliğide var oyunu durdurup ana sayfaya dönüp tekrar oyuna döndüğünde kaldığın yerden devam ediyor. Ve boyutu aşırı küçük taşıması da kolay oluyor ve fazla yer kaplamıyor.

Kesinlikle katılıyorum. Yeni nesil konsol olarak fiyat performans olarak en iyi konsol. Fan sesi gelmiyor bile hem de küçücük olduğu için rahatça farklı şehre taşıyabiliyorum. Exclusive oyuna takıntılı olmayanlar için iyi bir konsol. Açıkçası benim de rahat oyun oynatan bir bilgisayarım var fakat koltuğa yatıp oyun kolu ile oynamak farklı bir his yaratıyor. Özellikle Fifa sarıyor. Bilgisayardan olsa ömrümde oynamam fakat konsolda çok daha iyi geliyor nedense.

Geri
Yukarı