İlk defa Minecraft oynayacaklara tavsiyeler verir misiniz?

tloji

Hectopat
Daha önceden tablette çok oynardım. Şu anda Twitch'te çok popüler olmuş durumda.

Ben de bir yerden başlamak istiyorum ama gördüğüm kadarıyla modlar var. Hangi modu tavsiye edersiniz? Oyunu PC'den oynayacağım, nereden satın almalıyım?

Yardımcı olursanız sevinirim. Varsa ek tavsiyelerinizi de alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk modlu başlama bir modsuz oyna, alış sonra Hexxit devam edebilirsin. Aman ha RLCraft oynama çok zor :LOL: .

Minecraft.net sitesinden alabilirsiniz, 200 küsür liraydı. Başka yollar da var fakat birçok sunucuya erişemezsiniz.

İlk önce Vanilla olarak tabir edilen modsuz Minecraft'ı oynayın bence, en son sürümden başlayabilirsiniz. Mod işine ileride başlarsınız belki. İlk kez başlayan birisine PvP önermem çünkü zor, en azından eski sürümlerde zordu şu anki durum ne bilmiyorum.

Minecraft.net sitesinden alabilirsiniz, 200 küsür liraydı. Başka yollar da var fakat birçok sunucuya erişemezsiniz.

İlk önce Vanilla olarak tabir edilen modsuz Minecraft'ı oynayın bence, en son sürümden başlayabilirsiniz. Mod işine ileride başlarsınız belki. İlk kez başlayan birisine PvP önermem çünkü zor, en azından eski sürümlerde zordu şu anki durum ne bilmiyorum.
Şimdi 1.16 PvP'sinde millete taka taka taka tıklayarak 16 CPS yapman önemli değil, baltayla kritik atıp kalkanını indirip kılıçla seri seri hasar vurmak.

Şimdi 1.16 PvP'sinde millete taka taka taka tıklayarak 16 CPS yapman önemli değil, baltayla kritik atıp kalkanını indirip kılıçla seri seri hasar vurmak.
Olta olmayan PvP'ye PvP denilmez hocam. Ben şu anki serverları biliyorum fakat yeni birisi için ne kadar kolay onu tam kestiremedim, eski PvP olsaydı çok zor derdim çünkü.

Minecraft PvP'si 1.8.9'dan sonra öldü, şu an oynayıp zevk alan kişiler neyini beğeniyor anlayamıyorum. 1.8.9'da beceremeyenler şu ankini seviyor olsa gerek.

Olta olmayan PvP'ye PvP denilmez hocam. Ben şu anki serverları biliyorum fakat yeni birisi için ne kadar kolay onu tam kestiremedim, eski PvP olsaydı çok zor derdim çünkü.

Minecraft PvP'si 1.8.9'dan sonra öldü.
Şimdi pata pata tıklamak değil taktik önemli yani daha kolay.

Arkadaşlar öncelikle teşekkür ederim yorumlarınız için. İnanın çok fazla bilgim yok ve en baştan başlamak istiyorum. get-minecraft
Burdan hangisini seçmem gerekiyor? Java edition mu? Aralarındaki fark nedir?

Şimdi pata pata tıklamak değil taktik önemli yani daha kolay.
Taktikle falan alakası yok, taktik diye söylenilecek şeylerin hepsi eski PvP'de de kullanılıyordu, hatta daha fazlası kullanılıyordu. Bu arada eski PvP CPS'den ibaret değildi.

Java seçiniz. Windows 10 Edition'da mod kurulumuna izin verilmiyor ve eksik.

Yeni konular

Geri
Yukarı