İlk defa oynayacağım oyun önerisi

• Spider-Man Remastered.
  • God of War.
  • Red Dead Redemption 2
  • The Witcher 3
  • Crysis 1-2-3
  • Far Cry 4-5-6
  • Metro 2033 Redux.
  • Metro: Last Light Redux.
  • Metro Exodus.
  • Forza Horizon 5

Yıllar sonra ilk defa bilgisayar topladım. Uzun bir araştırma yaptım bu oyunlar hoşuma gitti sizlerin de fikrini almak istedim.

Call of Duty Modern Warfare serisini ekle hocam. Onun dışında Doom öneririm.

Sistemini de söyleseydin iyiydi, ama sanırım en azından 1080p için ideal bir sistemin var.

Hack and slash türü hoşuna gidiyorsa Devil May Cry 5'i şiddetle öneririm, hikayesine falan dert etmeden oynanabilir. Tabii önceki oyunlardaki önemli noktaları bilmen fena olmaz.

Sistemini de söyleseydin iyiydi, ama sanırım en azından 1080p için ideal bir sistemin var.

Hack and slash türü hoşuna gidiyorsa Devil May Cry 5'i şiddetle öneririm, hikayesine falan dert etmeden oynanabilir. Tabii önceki oyunlardaki önemli noktaları bilmen fena olmaz.
Teşekkür ederim sistemi ekliyorum hocam. 12400F RX6600

• Spider-Man Remastered.
  • God of War.
  • Red Dead Redemption 2
  • The Witcher 3
  • Crysis 1-2-3
  • Far Cry 4-5-6
  • Metro 2033 Redux.
  • Metro Exodus.
  • Forza Horizon 5

Yıllar sonra ilk defa bilgisayar topladım. Uzun bir araştırma yaptım bu oyunlar hoşuma gitti sizlerin de fikrini almak istedim.

Listeye: Resident Evil 7 biohazard Gold Edition - Resident Evil Village- Spec Ops - The Line - CoD MW2 Remastered - Days Gone eklendi. Hikayesi sağlam oyun önerilerine açığım.

Son düzenleme:
  • Spider-Man Remastered.
  • God of War.
  • Red Dead Redemption 2
  • The Witcher 3
  • Crysis 1-2-3
  • Far Cry 4-5-6
  • Metro 2033 Redux.
  • Metro Exodus.
  • Forza Horizon 5

RDR 2 deneyebilirsin. Sadece oyunun ilk 3-4 saati çok yavaş geçiyor, ağır bir oyun. Sıkılma ihtimalin var. Ama eğer 3-4 saaten fazla oynarsan 1 yılda 3 kez falan bitirirsin. Hikayesi, atmosferi, açık dünyası, karakterleri, vuruş hissi, aksiyonu, bence denemelisin.

Geri
Yukarı