İlk editim nasıl olmuş?

Daha fazla  
Geçiş falan ekleyemedim ama Sony Vegas öğrenmek için yaptığım bir şey oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizce neleri geliştirmem gerek veya ne ekleyebilirim? Düzenli olarak bu tarz videolar yapmak istiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sizce neleri geliştirmem gerek veya ne ekleyebilirim? Düzenli olarak bu tarz videolar yapmak istiyorum.

Müzik uyumsuz onun harici fena deği.

Renkleri ayarlaman lazım.

Renkleri ayarlaman lazım.

Hocam coloring eklemeye çalıştım hatta 1 2 tane indirdim ama Sony Vegas'ta etkin hale getiremedim bir türlü.

Sony Vegas tavsiye etmem ileride vaktinin boşa gittiğini hissedeceksin, Adobe ürünlerine yönelmen daha doğru olur gelişim açısından.

Adobe ürünlerinin aşırı zorlayıcı olacağını ve yeni başlayan birinin kullanamayacağını okudum bir yerde ondan bakmadım ama biraz kurcalayacağım indirip. Öneri için teşekkürler.

Adobe ürünlerinin aşırı zorlayıcı olacağını ve yeni başlayan birinin kullanamayacağını okudum bir yerde ondan bakmadım ama biraz kurcalayacağım indirip. Öneri için teşekkürler.
Öncelikle daha basit bir yol söyleyim photoshop öğren.
Bununla layer mantığını vs. çözeceksin ve kullanacağın toollar diğer adaobe programları ile aynı isimde bir çoğu yani sen photoshop öğrendikten sonra mesela premier pro da başlangıç için zorlanmayacaksın.
Zor programlar da değiller bu arada sadece düzenli olarak editler yapman lazım öğrenmen için. Aynı zamanda bu işin eğitimini pratik yollarını anlatan sosyal medaya hesapları, kişiler vs. var onlarında eğitim videolarını izleyip kendini geliştirirsin.
Yaptığın editlerin kapak fotoğrafları gibi şeyler için de photoshop işine yarayacak zaten boşa öğrenmiş olamaycaksın.

Son düzenleme:
Hocam coloring eklemeye çalıştım hatta 1 2 tane indirdim ama Sony Vegas'ta etkin hale getiremedim bir türlü.

Hocam yeni başladıysanız Filmora gibi programlar ile daha basit düzeyde başlayın . Premier Pro da olabilir.

Geri
Yukarı