Ücretsiz İlk gelen 3 kişiye istediği basit programı yazacağım

52 oyununun algoritması.
Sıra dolmadıysa tabii.

Hocam oyunu bilmediğim için pek bir şey söyleyemiyeceğim. Biraz anlatırsanız yazabilirim. Bu arada gerçekten eğlenceli oldu benim için bu iş, 5 kişiye daha yazacağım kod hadi yine iyisiniz.

1920*1080
1080p.

Benim monitör 1366x768 olduğundan sordum yanlış anlamayın. Programı nereye yükleyeyim?

1920*1080
1080p.

Hocam CMD ile birlikte açılıcak uygulama. CMD kapandığı zaman kapanacak. Bu şekilde yaptım.

Sorun değil. Herhangi bir oyunun algoritması da olur. :D
okey mesela. O da olmazsa tombala. O da olmazsa sos.

Tamamdır hocam ilk defa böyle bir şey deneyeceğim büyük ihtimalle sos algoritması yazacağım. Çünkü basit geldi.

Edit: Masaüstü pet uygulaması hazır 1920x1080 için uygun.

VirusTotal:

Nedense 1 yerden trojan dedi. Kodları internetten bulup optimize ettim herhangi bir sorun yok.
Belki exe'ye çevirdiğim kütüphanedendir dedim, kendi bilgisayarımda Malwarebytes ile tarattım zararlı çıkmadı. @gemerekliaslan

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu yaptığınız uygulamaların linkini buraya atabilir misiniz lütfen. Benim içinde birçok işe yarar uygulamayı bir yerden indirebileceğimiz bir uygulama yapar mısınız? Yani aynı yerden hem Steam hem YouTube hem Epic Games, Discord gibi birçok uygulamayı indirebileceğimiz bir program.

Son düzenleme:
Hocam bu yaptığınız uygulamaların linkini buraya atabilir misiniz lütfen. Benim içinde birçok işe yarar uygulamayı bir yerden indirebileceğimiz bir uygulama yapar mısınız? Yani aynı yerden hem Steam hem YouTube hem Epic Games, Discord gibi birçok uygulamayı indirebileceğimiz bir program.

Yaparım sorun olmaz. Fakat YouTube'un indirildiğini ilk defa duydum.

Hocam orada örnek verirken araya karışmış sağ olun bu arada.

:D tamamdır hocam. Direk olarka şöyle yapıyorum, bir pencere açılıyor orada butonlar oluyor. Bu butonların üstünde Steam Epic Games gibi programları indiriyor. Başka bir butonda hepsini indiriyor. Doğru mudur? Ve istediğiniz bütün uygulamaları yazarsanız sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı