İlk kez hoşlandım ve açıldım

Çok sağolun düşünceniz için.

@Violet S Eki Görüntüle 1825112
Yıkıldım.
Baydırmışsın hocam kızı. "İleride belki." deyip konu değiştirmeye çalışırken konuyu seni kırmadan kapatmaya çalışmış sadece. Sen de çok fazla kez denemişsin sanırım. Doğru diyor, olmaz diyorsa olmaz. Hele uzak mesafeden hiç olmaz.
Bu arada kafanda kızı gerçekte olduğundan çok daha farklı kodlamış olman mümkün. Muhtemelen kıza gerçekte olmayan özellikler atfettin, hiçbir insan evladı mükemmel olamaz çünkü. Tabiata aykırı. Ama böyle kurman da (özellikle ergenlikte) normal, sadece gerçekliğe dönmen lazım. İleriye bakman lazım.

Baydırmışsın hocam kızı. "İleride belki." deyip konu değiştirmeye çalışırken konuyu seni kırmadan kapatmaya çalışmış sadece. Sen de çok fazla kez denemişsin sanırım. Doğru diyor, olmaz diyorsa olmaz. Hele uzak mesafeden hiç olmaz.
Bu arada kafanda kızı gerçekte olduğundan çok daha farklı kodlamış olman mümkün. Muhtemelen kıza gerçekte olmayan özellikler atfettin, hiçbir insan evladı mükemmel olamaz çünkü. Tabiata aykırı. Ama böyle kurman da (özellikle ergenlikte) normal, sadece gerçekliğe dönmen lazım. İleriye bakman lazım.
Olayı düzelttim ve konuyu şuanlık unuttuk. Arkadaş olarak kaldık eğer ileride olmazsak seni üzmek istemiyorum tarzından şeyler söyledi. "Muhtemelen kıza gerçekte olmayan özellikler atfettin" derken nasıl yani ne gibi şeyler? Anlayamadım da ondan soruyorum yanlış anlaşılmasın.
@Violet S
Hocam müjde!
Kızla mantıklı bir konuşma yapmak olayı düzeltti. Konuyu ortada bulduk.

@GTX 1080 bu dediklerimi dostunuz olduğum için söylüyorum. Ya da öyle olduğumu zannediyorum. Siz daha fazla üzülmeyin diye kapatmış konuyu bence. Artık üzerine düşünmeyin hocam. Ortada bulduk derken? Anlamadım da.
Dostumsunuz kesinlikle. Bana aslında üzülmeyeyim diye kapatmış gibi gelmedi. Ortada bulduk derken ise arkadaş olarak devam ediyoruz ve birbirimizi çok daha iyi tanımaya başladık. Aynı zamanda ileride umut verirsem sevgili olmak konusunda yine reddedersem üzülme dedi. Onun için mükemmelleşeceğim.

@GTX 1080 kadınları anlamıyorum açıkçası. Sağı solu belli olmuyor.
Şu şarkıyı bırakayım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sanaldan olur hocam neden olmasın.
Ayrıca dediğiniz şeyi ben yapıyor gibi bir şeyim vazgeçmek istemiyorum.
Arkadas kalalim demek=yan cebimde dur ilgi ver ama gitme demek. Kiz cok yuksek ihtimalle ya iliski istemiyo ya da direk cebimde dursun falan diyo ki muhtemelen. Bu arada sizin olay daha farkli sevgili olmak istiyosunuz ama kiz yedekte bekletiyo. Sanaldan niye olmaz konusuna gelince gozden uzak olan gonulden irak olur lafi var ozlediginizde telefona mi sarilacaksiniz yani?

Bunun disinda kiz zaten konusmayalim falan demis sonra siz israr edince yedek atiyim bari bisey olmaz moduna gecmis hayirli bi sey olacagini zannetmiyorum bariz istemiyor. Baska kizlarda deneyin sansinizi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı