İlk kez hoşlandım ve açıldım

Arkadas kalalim demek=yan cebimde dur ilgi ver ama gitme demek. Kiz cok yuksek ihtimalle ya iliski istemiyo ya da direk cebimde dursun falan diyo ki muhtemelen. Bu arada sizin olay daha farkli sevgili olmak istiyosunuz ama kiz yedekte bekletiyo. Sanaldan niye olmaz konusuna gelince gozden uzak olan gonulden irak olur lafi var ozlediginizde telefona mi sarilacaksiniz yani?

Bunun disinda kiz zaten konusmayalim falan demis sonra siz israr edince yedek atiyim bari bisey olmaz moduna gecmis hayirli bi sey olacagini zannetmiyorum bariz istemiyor. Baska kizlarda deneyin sansinizi.
Siz önceki mesajları okumamışsınız sanırım onu okusanız anlarsınız kızın o amaçla yaklaşmadığını.

Bunun disinda illaki kiz cikma teklifi etmeden once flort ettigini anlamistir kendisiyle bundan dolayi gercekten arkadas olmak istese belirtecegini en kotu knk falan ile hitap edeceginj dusunuyorum.

Bunun disinda illaki kiz cikma teklifi etmeden once flort ettigini anlamistir kendisiyle bundan dolayi gercekten arkadas olmak istese belirtecegini en kotu knk falan ile hitap edeceginj dusunuyorum.
Hiç anlamadı hatta açılınca ilk başlarda dalga geçtiğimi sandı. Saçma düşünceler koyuyorsunuz ortaya.

Siz farklı yorumluyorsunuz. Olanın dışında bir yorumunuz var.
Olanin disinda bir yorumum yok tek bilmedigim sadece basta kiz sizle arkadas olmak istegini belli etti mi eger ettiyse sorun sizde demek oluyo buna ragmen cikma teklifi ettiyseniz.

Hiç anlamadı hatta açılınca ilk başlarda dalga geçtiğimi sandı. Saçma düşünceler koyuyorsunuz ortaya.
Hic iltifat falan etmedin mi ya da bu konulari acmadin mi? Saka yaptigini yine de dusunebilir. Sonucta sanaldasin. Sadece haksizsam sundan dolayi haksizim birincisi direk hic bisey yokken cikma teklifi mi ettin bi de kiz sana daha once soyledi mi ima etti mi arkadas olmak istedigini sadece burda biraz varsayim yaptim herhalde direk cikma teklifi etmemissindir ve kizda daha once belli etse anlardin diye.

1687039586380.png

1687039643964.png

Hocam ben şakasına yapmıştım ama benzer bişey oldu.

Olanin disinda bir yorumum yok tek bilmedigim sadece basta kiz sizle arkadas olmak istegini belli etti mi eger ettiyse sorun sizde demek oluyo buna ragmen cikma teklifi ettiyseniz.

Hic iltifat falan etmedin mi ya da bu konulari acmadin mi? Saka yaptigini yine de dusunebilir. Sonucta sanaldasin. Sadece haksizsam sundan dolayi haksizim birincisi direk hic bisey yokken cikma teklifi mi ettin bi de kiz sana daha once soyledi mi ima etti mi arkadas olmak istedigini sadece burda biraz varsayim yaptim herhalde direk cikma teklifi etmemissindir ve kizda daha once belli etse anlardin diye.
İltifat sürekli ediyorum. Direkt çıkma teklifi etmedim hatta cidden çok güzel bir teklifti. İltifat sürekli ediyorum ama hayatında o da hiç hoşlanmamış o yüzden ciddiye almadı hiç de beni o seviyede görmemiş demekki. Arkadaş olarak kalmamızı istedi ama ben ilerde bunu değiştireceğime inanıyorum.

Olayı düzelttim ve konuyu şuanlık unuttuk. Arkadaş olarak kaldık eğer ileride olmazsak seni üzmek istemiyorum tarzından şeyler söyledi. "Muhtemelen kıza gerçekte olmayan özellikler atfettin" derken nasıl yani ne gibi şeyler? Anlayamadım da ondan soruyorum yanlış anlaşılmasın.
Kızı gözünde mükemmelleştirmişsin gibi duruyor demek istiyorum, o da senin benim gibi bir insan çünkü.
Arkadaş kalalım demek, istemem yan cebime koy demekten farksız. Kız ilgi ver ama seninle benden olmaz demek istiyor.
Onun için mükemmelleşeceğim.
Özellikle bu, karşıdaki isterse tanrıça olsun, normal bir düşünce değil. Bir insanı seven onu kendi haliyle sever; değiştirecekse de ilişkii içinde beraber değişir o iki kişi. Burada sadece sen, kız bana baksın diyerek kendini olmadığın biri gibi davranmaya zorlayacaksın ve kızın bunu anlamama ihtimali yok. Akıllı adam işi değil kısaca. Denizde balık, yeryüzünde insan bol. Akışına bırak, gerçekten seveceğin bir başkasına denk geleceksin bir gün.

Yeni konular

Geri
Yukarı