İlk kez Jeff The Killer'i gördüğünüzde ne yaptınız?

Physic

Hectopat
Yer
Bartın
Selam arkadaşlar, 2005-2015 yılları arasında olan kişiler bunu gayet iyi bilirler, jeff the Killer adlı bir korkunç jumpscare neredeyse çoğu sitede paylaşılıyor ve insanları psikolojik sorunlara dahi sürükleyebiliyordu. Peki siz ilk kez jeff the Killer'i gördüğünüzde ne yaptınız? Unutan arkadaşlar maalesef link paylaşamıyorum.

Son düzenleme:
Bir site vardı, açınca yüksek sesle ekrana Jeff çıkıyordu ve otomatik tam ekran yapıyordu. Bir arkadaş(dık) onun linkini sözde bir site olarak attı. Bende kanıp açtım, kulaklık full ses. Elim ayağım titremişti, hani ilk öyle deneyimledim. Jeff'in suratından değil sesinden korktum, suratından korkan varsa, yani bilemiyorum.

Hiç görmedim.
Ne o kafatası olan elinde silah tutan bir şey mi?
Galiba o FNAF. (onu da bilmiyorum )

Selam arkadaşlar, 2005-2015 yılları arasında olan kişiler bunu gayet iyi bilirler, jeff the Killer adlı bir korkunç jumpscare neredeyse çoğu sitede paylaşılıyor ve insanları psikolojik sorunlara dahi sürükleyebiliyordu. Peki siz ilk kez jeff the Killer'i gördüğünüzde ne yaptınız? Unutan arkadaşlar maalesef link paylaşamıyorum.

İlk kez sonic.exe gibi creepe yazılar okurken karşıma gelmişti bence aşırı kötü yazırmış ve de bu yazıya inanan insanların olması bile garip.

Hiç görmedim.
Ne o kafatası olan elinde silah tutan bir şey mi?
Galiba o FNAF. (onu da bilmiyorum )

Yok hocam bir creepypasta yani kurgu korku yazıları.

Geri
Yukarı