İlk kez Jeff The Killer'i gördüğünüzde ne yaptınız?

Bir site vardı, açınca yüksek sesle ekrana jeff çıkıyordu ve otomatik tam ekran yapıyordu. Bir arkadaş(dık) onun linkini sözde bir site olarak attı. Bende kanıp açtım, kulaklık Full ses. Elim ayağım titremişti, hani ilk öyle deneyimledim. Jeff'in suratından değil sesinden korktum, suratından korkan varsa, yani bilemiyorum.

Aynısı yaşadım, kulaklığı fırlattım ve tustan kapadım PC'yi. Printscreenin sitesiydi, otomatik tam ekran nasıl yaptı anlamadım.

Ben ilk açtığımda ses sondaydı. Kulaklığı fırlatmamla yerimden zıplamam bir olmuştu. Hayatımda böyle bir travma olarak kaldı.

Selam arkadaşlar, 2005-2015 yılları arasında olan kişiler bunu gayet iyi bilirler, jeff the Killer adlı bir korkunç jumpscare neredeyse çoğu sitede paylaşılıyor ve insanları psikolojik sorunlara dahi sürükleyebiliyordu. Peki siz ilk kez jeff the Killer'i gördüğünüzde ne yaptınız? Unutan arkadaşlar maalesef link paylaşamıyorum.

Arkadaşlar link bu https://pnrtscr.com/kqrkc7§ açmayın lütfen ben gece 3'te evde tek başıma açmıştım sandalyeden düşmüştüm artık arkadaşlarımı trollüyorum.

Geri
Yukarı