İlk kez scooterla kuryelik yapacağım

wesroll

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha öncesinde kuryelik yapmadım. Az biraz vitesli motor tecrübem var ama yarın bir günlüğüne gireceğim çok heyecanlıyım Honda Activa'yla yapacakmışım. Heyecanımı nasıl yenerim yapan arkadaşlar tavsiyeler verebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle hayırlı işleriniz olsun. Tam olarak neden heyecanlısınız, insanlarla olan iletişimden mi scooter ile trafiğe çıkmaktan mı?

Umarım insanlar ile olan iletişimden heyecanlıdır, scooter ile trafiğe çıkma heyecanı kötü kazalar doğurabilir.

Arkadaşlar daha öncesinde kuryelik yapmadım. Az biraz vitesli motor tecrübem var ama yarın bir günlüğüne gireceğim çok heyecanlıyım Honda Activa'yla yapacakmışım. Heyecanımı nasıl yenerim yapan arkadaşlar tavsiyeler verebilir misiniz?
Az biraz tecrübe ile sürmenizi tavsiye etmem, hele ki ehliyetiniz yok ise kesinlikle motorun selesinden uzak durun. Bol şanslar.

Heyecanlanma gerek yok bir de kuryelik çok güzel iş kış dışında.

Ehliyetim var sırf kuryelik yapmak için aldım zaten. Daha önce Scooter sürmediğim için biraz heyecanlıyım. İnsanlarla iletişim konusunda iyiyimdir.

Biraz Scooter sürüş videolarını izledim. Daha önce scooter süren birinin vitesli motoru süremediğini gördüm. Daha basittir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı