İlk Köpek Sahiplenmede Yapılacaklar

Bak ilk defa olduğu için labrador olabilir tuğ sorunu da fazla yok golden da olabilir. Fransız Bulldog da olabilir küçük ama tatlı. Yada sokak köpeği alabilirsin barınaklarda gerçekten güzel köpekler bulunabiliyor.
Sizce hangi ırk? Bana dost olabilecek ve sıcaktan fazla etkilenmeyecek Antalya'da.

Bak ilk defa olduğu için labrador olabilir tuğ sorunu da fazla yok golden da olabilir. Fransız Bulldog da olabilir küçük ama tatlı. Yada sokak köpeği alabilirsin barınaklarda gerçekten güzel köpekler bulunabiliyor.
Aralarında hangisi daha çok sıcağa dayanıklı ve az havlıyor acaba? Çünkü havlama şikayeti olacaktır komşuların.

O zaman güzel bir labrador al hem çok tüyü yok dökülmesi daha az hem suyu sever yazın suya sokarsın rahatlar hemde eğitimi kolay basit hareketleri ogretebilirsin kolaylikla. Ayrıca bir sıkıntısı olmadığı sürece havlamaz sahibinede çok bağımlı bir köpektir labrador.

Öncelikle sıkılmadan her şeyiyle uğraşacaksınız. Heveslenip 1 ay bakıp, sonra salanlar var. Hayvan bu, bizim gibi canlı. İlgi istiyor, bakılmak istiyor. Sevgiyle baktığınız sürece ve gerekli kontrolleri yaptırdığınız sürece gerisi gelir :) Ben de besliyorum :)

20180716_232717.jpg

Öncelikle sıkılmadan her şeyiyle uğraşacaksınız. Heveslenip 1 ay bakıp, sonra salanlar var. Hayvan bu, bizim gibi canlı. İlgi istiyor, bakılmak istiyor. Sevgiyle baktığınız sürece ve gerekli kontrolleri yaptırdığınız sürece gerisi gelir :) Ben de besliyorum :)

Eki Görüntüle 317331
Sizinkide yakışıklıymış. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı