İlk Mesajınızda Ban Yediniz Mi?

Yediniz Mi?

• Oy verenlerin toplamı
    63
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Miraculin

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Ceryan Mühendisi
Ben ilk konu açtığımda ve sonradaki üç konu açtığımda da istisnasız 1 günlük banımı yedim :)

Forumda uzun süreden sonra yaklaşık bir haftadır uzun saatler geçiriyorum ve yeni konu açan her üyenin ban yediği dikkatimi çekti.

Bu forumun kendine has bu kuralları ilk başta insanın sinirini bozabiliyor ama uzun vadede yazım alışkanlıklarımda düzelme olduğunu fark ettim. Bu başlığı da eleştiri maksadıyla açmadım sadece eğlence ve meraktan. Oy kullanırsanız sevirim, yalnız olmadığımı bilmek istiyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazım kurallarından tek bir defa ban yedim o da şuydu, GET yazacakken "GeT" diye yazılmış ben de farkına varmadım, bu yüzden ceza yemiştim, yazım kurallarından yediğim tek ceza bu, konu açarken de ceza yemedim hiç. Kuralları okursanız zamanla alışırsınız.:D

Yazım kurallarından tek bir defa ban yedim o da şuydu, GET yazacakken "GeT" diye yazılmış bende farkına varmadım, bu yüzden ceza yemiştim, yazım kurallarından yediğim tek ceza bu, konu açarken de ceza yemedim hiç. Kuralları okursanız zamanla alışırsınız.:D

15.629 mesajda sadece bir kere yazım hatasından ban yediğiniz için, bence direk bir üniversitede edebiyat hocası olarak başlayamaya hak kazanmalısınız :)

Birde merak etiğim bir konu var, forumda mesaj sayıları fazla olup, aktif bireyleri moderatör yaptıklarını tahmin ediyordum, ama siz moderatör değilsiniz :)

Ben ilk geldiğim seneler moderatörlerin sağanak tokat yağmurlarına maruz kaldım, aylak aylak ortalıkta dolaşıyordum. Yediğimiz cezaların haddi hesabı yok ; Sosyali yürekten sevdiğimi buradan çok net anlarsınız zaten. Bu kadar tokat yedikten sonra Leyla bile bırakırmış Mecnunu, gidermiş Berkecanlarda takılırmış :)

Ama görüldüğü üzre konuşarak anlatamadıklarımızı bile yazarak çok daha iyi ifade edebiliyoruz. Anlama ve anlatabilme kapasitemiz gerçekten çok gelişti. Adam bütçesini belirtmeden sistem önerisi istiyor, hal - hareket - kıyafet ve sosyal yaşantısına göre bütçesini anlayabilip öneride bulunabiliyoruz mesela. Çok anlayışlı insanlar olduk :)

Ben ilk geldiğim seneler moderatörlerin sağanak tokat yağmurlarına maruz kaldım, aylak aylak ortalıkta dolaşıyordum. Yediğimiz cezaların haddi hesabı yok ; Sosyali yürekten sevdiğimi buradan çok net anlarsınız zaten. Bu kadar tokat yedikten sonra Leyla bile bırakırmış Mecnunu, gidermiş Berkecanlarda takılırmış :)

Ama görüldüğü üzre konuşarak anlatamadıklarımızı bile yazarak çok daha iyi ifade edebiliyoruz. Anlama ve anlatabilme kapasitemiz gerçekten çok gelişti. Adam bütçesini belirtmeden sistem önerisi istiyor, hal - hareket - kıyafet ve sosyal yaşantısına göre bütçesini anlayabilip öneride bulunabiliyoruz mesela. Çok anlayışlı insanlar olduk :)

Çok güzel demişsiniz, bende peş peşe yemiş olmama rağmen girmeye devam ettim. Hatta konuyu okudum, yardım etmek istiyorum ama ban sürem bitmemiş, özel mesajla iletmek istedim ama o kısmı bulamamıştım :)

Teknoloji dergileri bir bir kapanırken, elimizdeki böyle güzel forumların değerini bilmeliyiz.

Birde merak etiğim bir konu var, forumda mesaj sayıları fazla olup, aktif bireyleri moderatör yaptıklarını tahmin ediyordum, ama siz moderatör değilsiniz :)
Herkeste yöneticilik vasfı veya aynı merhamet seviyesi mevcut değil :) Bir Fidan kolay yetişmiyor diye bu yüzden söyleniyor.

Bana yetki verseler kıyıp da ceza veremem insanlara, balık burcuyuz yapımız böyle. Biraz da böyle aslan burcu psikopatları elekten geçiriyorlar ki verebilsin odunu sobaya.

Ve ne yazık ki güzel odun veriyor zamanın modları :) "Ne yazık ki" kısmı ceza yiyenler için elbette, bizler tokatlanmayalı yıllar oldu.

5 yıldan uzun bir zamandır buradasın Rıza Baba, senin ismini "TechnopatKurdu" diye değiştirmeleri lazım aslında (y):neo:

5 yıldan uzun bir zamandır buradasın Rıza Baba, senin ismini "TechnopatKurdu" diye değiştirmeleri lazım aslında (y):neo:
Bana kalsa ÇobanSpor olarak değiştireceğim :) Çok aktif olmadıkları sürece insanları profillerinden tanıyoruz, o yüzden kimsenin ne isminin ne de cisminin değiştirilmesinden taraf değilim.

Bana kalsa ÇobanSpor olarak değiştireceğim :) Çok aktif olmadıkları sürece insanları profillerinden tanıyoruz, o yüzden kimsenin ne isminin ne de cisminin değiştirilmesinden taraf değilim.
Bu konuda haklısınız ama ben kaydolurken aceleye getirdim sonra değiştirmek istediğimde 500 mesaj sınırını gördüm. Keşke ilk başta herkesin bir kerecik değiştirme hakkı olsada kendi kullanıcı adım olan "Miraculin" e kavuşabilsem :)

Evet ben de ilk konumu açtığımda ban yemiştim :D Ama Technopat sağ olsun hepimiz edebiyat öğretmeni olduk. Şaka bir yana normal hayatta da Türkçemizi düzgün kullanmalıyız. Bakın çöp forumlara. Oralarda hiçbir şey okunmuyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı