İlk nefret ettiğiniz öğretmeniniz kimdi?

Evet soru basit. İlk hangi öğretmeninizden ne zaman ve neden nefret ettiniz? Ben başlıyorum. İlkokul öğretmenim. Öğretmen tüm sınıfa müzik resim ve beden dersinden 100 verirken bana 90 vermişti. Sonra da demişti ki notlar verilmeden bir gün önce söyleseydiniz düzeltirdim. Nefret ettim o an öğretmenden.
İlkokul resim öğretmenim. Resimde yeteneğim yoktu (ki hala yoktur) onun için derslerini pek takmazdım. sürekli ceza verirdi. kulakları çınlasın...

Evet soru basit. İlk hangi öğretmeninizden ne zaman ve neden nefret ettiniz? Ben başlıyorum. İlkokul öğretmenim. Öğretmen tüm sınıfa müzik resim ve beden dersinden 100 verirken bana 90 vermişti. Sonra da demişti ki notlar verilmeden bir gün önce söyleseydiniz düzeltirdim. Nefret ettim o an öğretmenden.
Hepsi ama 5. sınıfta biri vardı ne çektim o *********. Hasta olmuşum (HSP) okula gelir gelmez sınav yaptı, 2 aydır okula gelmemişim ilk defa görmüş beni bi sınıfla hoşgeldin de ***, performans ödevi yaptım 30 sayfalık on numara süslü püslü kaybetmiş otomatık 70 verdi. Böyle hocalar çok dersime girdi. Bu öküzü düşündükçe (soydadı öksüzdü) deliririm, şimdiki öğrencilere de acırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı