İlk nefret ettiğiniz öğretmeniniz kimdi?

RainbowwOnSky

Hectopat
Makaleler
3
Evet soru basit. İlk hangi öğretmeninizden ne zaman ve neden nefret ettiniz? Ben başlıyorum. İlkokul öğretmenim. Öğretmen tüm sınıfa müzik resim ve beden dersinden 100 verirken bana 90 vermişti. Sonra da demişti ki notlar verilmeden bir gün önce söyleseydiniz düzeltirdim. Nefret ettim o an öğretmenden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet soru basit. İlk hangi öğretmeninizden ne zaman ve neden nefret ettiniz? Ben başlıyorum. İlkokul öğretmenim. Öğretmen tüm sınıfa müzik resim ve beden dersinden 100 verirken bana 90 vermişti. Sonra da demişti ki notlar verilmeden bir gün önce söyleseydiniz düzeltirdim. Nefret ettim o an öğretmenden.

Benim 4.sınıf hocam. Öyle bir nefret ediyorum ki nefret kelimesi yetersiz kalır.

İlkokuldaki İngilizce öğretmeni. Öğretmen derste İngilizce anlatmak yerine bizi azarlıyordu. Sınıfın en başarılı öğrencilerinden biri olmama rağmen notlarıma düşük vermişti. Hatırladıkça sinirleniyorum.

İlkokul öğretmenim kames topum vardı sevdiğim kızın yanında topumu patlatmıştı.☹️

Yeni konular

Geri
Yukarı