İlk oyumu kullandım!

Ben pp ye Atatürk koyan akpliler de biliyorum alnında yazmıyor ki hangi partiye oy vereceğin.

Bir şey hakkında konuşurken kimi kast ettiğin belirsiz olunca böyle durumlar yaşanabiliyor kusura bakma.
Aktroller böyle omurgasız davranabiliyor ben de biliyorum. Sorun yok sen de kusura bakma seçim gerginliği var...

Hayırlı olsun hocam.
Sağ olun. :) <3

Niye bu kadar pozitifsin anlamıyorum. Ülke gidiyor.
Ümitsiz durum yoktur, umutsuz insan vardır demiş, profil fotoğrafına Atatürk'ü koymadan önce onu biraz anlamayı dene. Kendim çok anladım demiyorum yanlış anlaşılmasın. Yani sakin olun ülke elden gitmiyor, ülkeyi yıllar sonra yeniden kazanıyoruz.

Sabah saat 9'da gitmeme rağmen ciddi bir kalabalık vardı oy kullandığım yerde. Sanırım uzun bir zaman sonra katılım oranı rekoru kırılacak.

Sağ olun. :) <3

Ümitsiz durum yoktur, umutsuz insan vardır demiş, profil fotoğrafına Atatürk'ü koymadan önce onu biraz anlamayı dene. Kendim çok anladım demiyorum yanlış anlaşılmasın. Yani sakin olun ülke elden gitmiyor, ülkeyi yıllar sonra yeniden kazanıyoruz.
Hocam beni de pozitif yapacaksiniz zorla! Sagolun :D

@İmperceptible Yanlış kişiye oy basmadın inşallah?

Keza sende bir şeyi körü körüne savunma huyu var. Umarım o huyun sadece kişisel zevklerinde geçerlidir :).

1923 doğumlu 2 teyze vardı cumhuriyeti savunmaya gelmişler sanırım.

Geri
Yukarı