İlk oyun projem (Şükür)

@LatifGüngör selam dostum, oyununu oynamaya fırsatım olmadı ve benim külüstürün de açacağını düşünmüyorum. Ama güzele benziyor.

Bir sonraki projen olarak jalopy gibi bir şey önermek isterim. Güzel bir hikaye ve farklı bir olay örgüsü ile çok güzel olur. Jalopy Unity ile mi yapıldı hatırlamıyorum fakat My Summer Car Unity ile yapıldı.

Şu Unity ile yapılan jalopy, My Summer Car tarzı oyunlar 7 yıl önce çok popüler oldular. Günümüzde de mon bazou popüler, YouTuber'ler videosunu falan çekiyor sürekli.

Dediğim oyunlara göz atmanı öneririm. Eğer ilgini çekerse de o tarzda bir oyun yapmanı tavsiye ederim. Eğer güzel olursa popüler de olacağını düşünüyorum.
Tavsiyen için teşekkür ederim. Bahsettiğiniz oyunları duydum, ama o tarz oyunlar ilgimi çekmiyor. Dolayısıyla o tarzda ilerlemek uygun olmaz diye düşündüm.

Hocam inşallah bir gün bannerlord, warband kalitesinde oyunlar geliştirip steam'e çıkarırsınız.
Her ne kadar ciddi yazmamış olsanızda : oyun yapmak tek kişilik bir iş değildir. Hele 3 boyutlu olanlar. Hani 2D de çok kaliteli bir oyun yapabilirsin tek kişi ama 3 boyutlu bir oyun demek dublaj sanatçısı demek tasarımcı demek büyük ekipler lazım bu işlere.

Her ne kadar ciddi yazmamış olsanızda : oyun yapmak tek kişilik bir iş değildir. Hele 3 boyutlu olanlar. Hani 2D de çok kaliteli bir oyun yapabilirsin tek kişi ama 3 boyutlu bir oyun demek dublaj sanatçısı demek tasarımcı demek büyük ekipler lazım bu işlere.
Elimde olan imkanlarla bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Bir yerden başlamak lazım.

Cin gelince dua okuyan hoca sesi var mı 😃
yok hocam .d

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Yaklaşık bir ay önce tek başıma korku oyunu yapmaya karar verdim. Ama sonra fark ettim ki sandığım kadar kolay değilmiş. Hazır asset kullandım ve kısa bir oyun oldu ama tam hali gelebilir. İndirip oynamak isterseniz eğer, oynadıktan sonra yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler:)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kaç yılda yaptın Trailer'ı.

Yaklaşık bir ay önce tek başıma korku oyunu yapmaya karar verdim. Ama sonra fark ettim ki sandığım kadar kolay değilmiş. Hazır asset kullandım ve kısa bir oyun oldu ama tam hali gelebilir. İndirip oynamak isterseniz eğer, oynadıktan sonra yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler:)

Biraz daha geliştir kaanflixe atayım.

Konuyu okumadan geçtim çok sayfa vardı belki sorduğum sorunun cevabı konuda vardır ama ben soruyorum yine de oyun satışa çıkacak mı?

Geri
Yukarı