İlk oyun projem (Şükür)

Hocam her harfte rakam yok zaten, 4 harfte rakam var, şifre de 4 basamaklı.

Hocam bu arada merak ediyorum Steam'e oyununuzu koymak için ne kadar harcadınız 45 sayfa olmuş arada bir yerde geçtiyse görememiş olabilirim. Ben de oyun yapmaya başlamayı düşünüyorum ancak yayınlama ücreti çoksa değip değmeyeceği konusunda emin olamıyorum.

Hocam bu arada merak ediyorum Steam'e oyununuzu koymak için ne kadar harcadınız 45 sayfa olmuş arada bir yerde geçtiyse görememiş olabilirim. Ben de oyun yapmaya başlamayı düşünüyorum ancak yayınlama ücreti çoksa değip değmeyeceği konusunda emin olamıyorum.
Hocam ben 1.450 TL küsürlerde bir şey ödemiştim. Şu an ne kadar tam bilmiyorum.

Steamworks - Build & Distribute Your Games on Steam buradan geliştirici hesabı açıp oyunu yayınlamak için ödemeniz gereken ücreti söylüyor zaten.

Hocam oyununuzu daha önce almıştım çekiliş yaptığınız zaman çekilişi kaybettiğim için pederin kartını dızlamıştım zam yaparsınız diye şu anda yüklü en yakın zamanda oynayıp detaylı inceleme videosunu yapacağım birkaç tanıdığım var destek olma açısında kanalımın ilk videosunun biraz da olsa izleneceğini düşünüyorum video hazır olduğu zaman bu konuya atacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı