İlk oyunum: Battle Fire

Servan alfa

Decapat
Daha fazla  
Merhaba bu oyun şu an test aşamasındadır bazı fikirlere ihitiyacım var ne gibi değişikler yapabilirim? oyuna eklemeyi düşündüğüm şeyler lobi, takım, menü, daha fazla harita ve silah Game Pass ama başka fikri olan yazsın çok ihtiyacım var oyun: test

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bu oyun şu an test aşamasındadır bazı fikirlere ihitiyacım var ne gibi değişikler yapabilirim? oyuna eklemeyi düşündüğüm şeyler lobi, takım, menü, daha fazla harita ve silah Game Pass ama başka fikri olan yazsın çok ihtiyacım var oyun: test
Konuya girince bir oyun göreceğimi sanmıştım... Roblox oyunu da iyidir elinize sağlık.

Öncelikle oyun aşırı hoşuma gitti (Şimdi arkadaşımla oynamayı düşünüyorum) ak-47 biraz fazla sekiyor ama hoşuma gitti, tabanca ve bıçak mekanikler kötü ayrıca binalardaki merdivenlere silahla çıkılmıyor.

Not: bina renkleri çeşitli olsaymış keşke.

Öncelikle oyun aşırı hoşuma gitti (şimdi arkadaşımla oynamayı düşünüyorum) AK-47 biraz fazla sekiyor ama hoşuma gitti, tabanca ve bıçak mekanikler kötü ayrıca binalardaki merdivenlere silahla çıkılmıyor.

Not: Bina renkleri çeşitli olsaymış keşke.

Aslında düzeltmiştim ama tekrar bozulmuş düzelteceğim.

Öncelikle oyun aşırı hoşuma gitti (şimdi arkadaşımla oynamayı düşünüyorum) AK-47 biraz fazla sekiyor ama hoşuma gitti, tabanca ve bıçak mekanikler kötü ayrıca binalardaki merdivenlere silahla çıkılmıyor.

Not: Bina renkleri çeşitli olsaymış keşke.

Hatalar düzeltildi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı