Oyunum neden eğlenceli değil?

AAAplus

Kilopat
Merhaba, şu anda bir oyun geliştiriyorum ve bunun eğlenceli olup olmadığını anlayamıyorum.

Biraz oynayıp eğlenip eğlenmediğinizi söyler misiniz? Eğer eğlenmiyorsan seni sıkan ne ve bunu düzeltmek için ne yapabilirim?

(Web üzerinden oynanabilir)
new axe mechanic by mrgamedevoloper

1701245234161.png

Dosya Ekleri

• 1701245170384.png
    1701245170384.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz baktım, sadece fare ile yönetilmesi beni biraz kitlemiş gibi hissettim. W A S D tuşlarını kullanarak haritada gezebileceğimiz bir şey yapabilirsiniz. Oyunu biraz daha açabilirsiniz. Etrafa çit çekerek harita sınırlanırı belirleyebilirsiniz. Sizi kovalayan hayvan sizi takip eder. Ayrıca sol tık'a bastığımızda haritada zaman yavaşlayabilir. Biz yine normal hareket hızında, fakat bizi kovalayan hayvan biraz daha yavaşlayabilir.

Biraz baktım, sadece fare ile yönetilmesi beni biraz kitlemiş gibi hissettim. W A S D tuşlarını kullanarak haritada gezebileceğimiz bir şey yapabilirsiniz. Oyunu biraz daha açabilirsiniz. Etrafa çit çekerek harita sınırlanırı belirleyebilirsiniz. Sizi kovalayan hayvan sizi takip eder. Ayrıca sol tık'a bastığımızda haritada zaman yavaşlayabilir. Biz yine normal hareket hızında, fakat bizi kovalayan hayvan biraz daha yavaşlayabilir.
Oyunu telefon için yaptığınızı düşünmeyerek yorumladım. Telefondan nişan almanın zor olacağını düşündüm.

Ayrca oyun sardı bana sıkıcı gelmedi :D Siz yaparken elli kez oynadığınız için sıkmıştır belki.

Son düzenleme:

Oyunu telefon için yaptığınızı düşünmeyerek yorumladım. Telefondan nişan almanın zor olacağını düşündüm.

Ayrca oyun sardı bana sıkıcı gelmedi :D Siz yaparken elli kez oynadığınız için sıkmıştır belki.
Mobil platforumda çıkacak oyun, nişan almanın hangi kısmı zor geldi size. Söylemeyi unutmuşum aslında silahı attıktan sonra basılı tutup hem zamanı yavaşlatıp hem baltayı kontrol edebiliyoruz onu fark ettiniz mi?

Teşekkürler feedback için

Mobil platforumda çıkacak oyun, nişan almanın hangi kısmı zor geldi size. Söylemeyi unutmuşum aslında silahı attıktan sonra basılı tutup hem zamanı yavaşlatıp hem baltayı kontrol edebiliyoruz onu fark ettiniz mi?

Teşekkürler feedback için
Oynadıkça nişan almaya ve baltayı kontrol etmeyi çözdüm ve zor gelmedi sonradan. Dediğim şeylerden arda kalan bir tek oyunda sabit kalma olayı biraz özgürlüğüm kısıtlanmış hissi veriyor. Hani insan dar bir asansöre binince bir an önce çıksa da insek şuradan der ya, bu oyunda da biraz öyle oldum. Oyun oynarken hareket edememek biraz bana darlık hissi verdi.

Başta baltayı nasıl kontrol edeceğimi anlamadım. Mobil oyun olduğunu kavrayınca sadece mouse kullanabileceğimi çözdüm.

Fena oyun değil fakat 5 dakikadan sonra sıkar. *Mobil oyunları pek sevmediğim için muhtemelen.

Belki parçalanma efekti eklemek, bazı oyuncuları ilgisini çekebilir.

Geri
Yukarı