İlk Siparişe Özel Amazon 70TL ve 80TL İndirim Kuponu!

• Konuyu başlatan DTB
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 5B
Keşke görseldeki yazılar okusaydın dostum, orada belirtilmiş zaten tarihler.
Genelde Hopi'nin Amazon kodları gün içerisinde bitiyordu öncekilerde. O tarihe kadar kullanman garanti değil yani, kullanım limiti var bunların. Olur mu ama, boş cevap vermek daha kolay.

Al, bir tane ileri zekalı da burada.

Genelde Hopi'nin Amazon kodları gün içerisinde bitiyordu öncekilerde. O tarihe kadar kullanman garanti değil yani, kullanım limiti var bunların. Olur mu ama, boş cevap vermek daha kolay.

Adam 14:59'da konuyu açmış 15:57'de konuya cevap yapmışsın. Okumadan yorum yapmışsın bir de bana mı laf atıyorsun. Okumaya üşenen bir adam bana boş cevap veriyor diyor. Kampanyayla ilgili bilgiler zaten paylaşılan fotoğraflarda belirtişmiş ama olur mu paşam okumaya üşendiğinden biz cevaplayalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
En büyük ileri zekalı sensin, doğru dürüst okumamışsın geliyorsun millte laf atıyorsun, geçerli olmasa neden konusunu açayım, uğraşayım Allah için söyle?
image0.jpeg

Bu da kanıt.

Şimdi biri çıkacak ss alsana diyecek, ss alınmıyor. Amazon Programında.

Son düzenleme:
Sen de düşünmeyi, düzgün yazmayı öğren hacı. 28'e kadar devam eden kampanya 2 saat içinde mi bitecek?
Daha önceki Hopi kodlarında gün içerisinde bittiği oluyordu. O yüzden sormuştum.
Çok basit bir soruya abuk subuk cevap vererek ergenliğini göstermene gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı