İlk sitem nasıl olmuş?

Berat.xx56

Centipat
Merhaba Technopat kullanıcıları. Yorumlarınız benim için önemlidir. İlk site pratiğim diyebilirim. Font olarak ne kullandığımi hatırlamıyorum ama roleway idi sanırım.

Yani eksileri nedir? İnputa color beyaz vermeyi unuttum, telefondayım şu an. 10 üzerinden kaç verirsiniz? Tavsiyeleriniz için teşekkürler🙃

indir.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk sitenize göre gayet başarılı ama aşırı amatör duruyor. Fontları, renkleri ve bu tarz ufak detayları kurumsallaştırabilirsiniz biraz daha. Mesela Ana Sayfa yazısı neden simgenin çok yukarısında duruyor diğerlerine kıyasla? en ufak örnek. Aşağıdaki tanıtım yazısı biraz daha yukarı alınabilir ve font değiştirilebilir. Kayıt olma paneli ayrıca amatörce. Bunlar bir yana ilk deneyiminiz için gayet başarılı olduğunu söyleyebilirim.

Merhaba Technopat kullanıcıları. Yorumlarınız benim için önemlidir. İlk site pratiğim diyebilirim. Font olarak ne kullandığımi hatırlamıyorum ama roleway idi sanırım.

Yani eksileri nedir? İnputa color beyaz vermeyi unuttum, telefondayım şu an. 10 üzerinden kaç verirsiniz? Tavsiyeleriniz için teşekkürler🙃

Eki Görüntüle 1800557

Alttaki uzun yazının fontunu değiştirmenizi öneririm göze pek hoş gelmiyor renk olarak da biraz uyumsuz ancak her yazılımcı grafik tasarım anlayacak diye bir kural yok üstteki tanıtım butonuna da border-radius verebilirsiniz.

Eki Görüntüle 1800557
Bence ilk siteye göre güzel. Renkler birazcık daha uyumlu olsa tam olurdu. Alttaki yazı da kendini belli etmiyor. Hangi kaynaktan öğrendiniz hocam? Bir de interaktif mi (JS Scripti eklediniz mi?) ? Cidden kayıt falan olunuyor mu ?

Amatörlüğü belli oluyor. Çok düz. Renk paleti yok, kontrast yok. Bir kişiye günde 80000000000+++ Metin2 SMS atmaya imkanınız varsa siteye ihtiyacınız yok. O mesajlara kanan birine binary olarak elle bile yazdırırsınız oyunu. Örnek çalışma yapacaksanız şu oyundan uzak çalışmalar yapın derim.

Bu zamana kadar hep videolarda denileni yaptım belki de 10 15 tane proje yaptım videoya baka baka. Ama bir kere olsun pratik yapmadım ve cezasını çekiyorum :/ teşekkürler.

Hocam zaten bir proje vs. aldığınızda grafikerler figma üzerinden çizip size veriyor size de gördüklerinizi yansıtmak kalıyor.

Geri
Yukarı