İlk sitem nasıl olmuş?

Amatörlüğü belli oluyor. Çok düz. Renk paleti yok, kontrast yok. Bir kişiye günde 80000000000+++ Metin2 SMS atmaya imkanınız varsa siteye ihtiyacınız yok. O mesajlara kanan birine binary olarak elle bile yazdırırsınız oyunu. Örnek çalışma yapacaksanız şu oyundan uzak çalışmalar yapın derim.
Hayır hocam sadece pratik yapıyorum metin2 hastasıydım hep metin2 sitelerine bakarım aklıma da şöyle şirin projeler geldi.

Biraz amatör olmuş bence. Arkası çok boş duruyor onun yerine metin2 karakterlerini koyabilirdiniz ve daha göz alıcı kırmızı sarı renkler daha iyi olurmuş.

Hocam zaten bir proje vs. aldığınızda grafikerler figma üzerinden çizip size veriyor size de gördüklerinizi yansıtmak kalıyor.

Hocam ciddi misiniz, ben hep tasarımım kötü diye proje alınca ne yapacağım width height ne vereceğim nasıl tasarlayacağım diye düşünürdüm, şu an yüreğime su serptiniz 😃

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Technopat kullanıcıları. Yorumlarınız benim için önemlidir. İlk site pratiğim diyebilirim. Font olarak ne kullandığımi hatırlamıyorum ama roleway idi sanırım.

Yani eksileri nedir? İnputa color beyaz vermeyi unuttum, telefondayım şu an. 10 üzerinden kaç verirsiniz? Tavsiyeleriniz için teşekkürler🙃

Eki Görüntüle 1800557
İlk göre iyi navbarda birkaç düzensizlik görüyorum.Renkleride daha dikkatli seçsen daha tatlı durabilir eline sağlık hocam.

Hocam ciddi misiniz ben hep tasarımım kötü diye proje alınca ne yapacağım width height ne vereceğim nasıl tasarlıyacağım diye düşünürdüm şu an yüreğime su serptiniz 😃

Gayet ciddiyim hocam bende yazılımcıyım şu ana kadar 50 60 site yapmışımdır ama şu an gelin site yap deyin gözlerinizi kanatacak site yaparım.

Basit ve eski duruyor. Ana sayfa böyleyse sayfa içeriği daha kötüdür. Güzel şablonlar var, tasarımda değişime gitmelisin bence.

İlk göre iyi navbarda birkaç düzensizlik görüyorum.Renkleride daha dikkatli seçsen daha tatlı durabilir eline sağlık hocam.
Tamamdır hocam birde evde hasta biri olduğu için onla ilgilenmekden vakit ayıramıyorum detaylara giremedim.yarın bütün vaktimi bu tasarıma harcıyorum teşekkürler yorumlariniz için tekrardan.

Basit ve eski duruyor. Ana sayfa böyleyse sayfa içeriği daha kötüdür. Güzel şablonlar var, tasarımda değişime gitmelisin bence.
Evet valla haklısınız. Ne yapalım eğitmenler ne derse o ilk başta basit siteler yapıyorlar cidden bunu düşünüyorum hani ne işime yarıcak yapsam ne olur ki bu siteyi felan diye. Ama haklılarmış kaç tane eğitim bitirdim çıkan tasarımıma bak 🙂

Tamamdır hocam bir de evde hasta biri olduğu için onunla ilgilenmekden vakit ayıramıyorum detaylara giremedim. Yarın bütün vaktimi bu tasarıma harcıyorum teşekkürler yorumlariniz için tekrardan.

Evet vallahi haklısınız. Ne yapalım eğitmenler ne derse o ilk başta basit siteler yapıyorlar cidden bunu düşünüyorum hani ne işime yarayacak yapsam ne olur ki bu siteyi falan diye. Ama haklılarmış kaç tane eğitim bitirdim çıkan tasarımıma bak 🙂

Dediğim gibi hocam tasarımı dert etmeyin siz.

Geri
Yukarı