İlk Tanışma için Öneriler

Hiç merak ettin mi, var deseydin ne olacaktı? Veya var demek ister miydin? :D
Var deseydim olucak şeyi merak etmedim çünkü ne yapıcağını biliyordum. Diyeceği şey vay bizim ki büyümüşte sevgili yapar mı olmuş derdi 1 hafta boyunca her gün dalga geçerdi. Nerden biliyorsun diye sorucak olursan en son Harry Poter izlerken örümceklerden korktuğumu öğrenmişti :sentinel: ve artık her örümcek içern film izlediğimizde dalga geçiyor.
Var demek istemezdim. Çünkü bir şeyi fark ettim bekarlık sultanlıktır. ;););)

Var deseydim olucak şeyi merak etmedim çünkü ne yapıcağını biliyordum. Diyeceği şey vay bizim ki büyümüşte sevgili yapar mı olmuş derdi 1 hafta boyunca her gün dalga geçerdi. Nerden biliyorsun diye sorucak olursan en son Harry Poter izlerken örümceklerden korktuğumu öğrenmişti :sentinel: ve artık her örümcek içern film izlediğimizde dalga geçiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konu sen olduktan sonra; Abinin ne dediği önemli mi ki? Tamam önemli tabi de, hatırlatmak gerekir; Biz başkası için yaşamıyoruz :D Seçimlerimiz kendimize :D

Zaten benim istediğim özelliklerde kız yok ülkemizde. Bizim kızlarımızın hepsi ego patlaması yaşıyorlar kendilerini en güzel sanıp herkes kendi ayaklarına kapanıcak sanıyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hoparlör son seste kalmış evdekiler hemen odamı bastı noluyor diye.

Zaten benim istediğim özelliklerde kız yok ülkemizde. Bizim kızlarımızın hepsi ego patlaması yaşıyorlar kendilerini en güzel sanıp herkes kendi ayaklarına kapanıcak sanıyorlar.

Hoparlör son seste kalmış evdekiler hemen odamı bastı noluyor diye.
"Türkiye'den kız almam" diyordum geçen haftalarda. Hala almama taraftarıyım. Ama gel gör ki işte...

En iyisi İskandinav ülkelerinden birisi ile evleneceksin. Bide oralar soğuk hava şartları zor onun için her şeydende yakınmazlar.
Orada yaşasak; Gönül gözümüz açılır ama burada yaşıyoruz. Onu zaman göstersin artık :D "Akşama telefon numarası bende" diyecektim. Sonra kendi kendime "Kimin telefon numarası?" diye sordum. Sıfat bulamadım. Siz doldurursunuz artık :D Ben karar veremedim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı