İlk telefonunuzun markası?

İlk telefonunuzun markası?

• Nokia

• Samsung

• Motorola

• Sony Ericcson

• Iphone

• Diğer(Altta marka belrtin)

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Samsung Galaxy S3 Neo olması lazım.😄

m_samsung-galaxy-s3-neo-5 (1).png

Samsung Galaxy S3 Neo özellikleri:
Android sürümü: Android 4.4.2 KitKat.
Touchwiz sürümü: Touchwiz nature ux 2.5
Şahsen Samsung'un zamanına göre ürettiği en iyi arayüzün Samsung Galaxy S3 Neo'da da bulunan touchwiz nature ux 2.5 olduğunu düşünüyorum. Ayrıca en sevdiğim Android sürümü de Android KitKat'tır hâlâ.😄
Günümüzde POCO X3 Pro'yu PixelExperience 13 Plus Custom ROM ile kullanıyorum.

m_poco-x3-pro-3.png

Android sürümü: Android 13.
Yüklü olan Custom ROM: PixelExperience 13 Plus.

Son düzenleme:
Blackberry'nin sağlam bir modeli idi. Babamın eski telefonu. Sonra markası yüzünden biraz duygu sömürüsü yaptım Huawei'in giriş seviyesi telefonunu aldılar 2019'da.Hala onu kullanıyorum. Sosyal Medya Programlarında bile kasıyor 😀

Tuşlu ama Symbian'lı Nokia. 😎

Nokia 500. Güzel telefondu, renk renk arka kapağı çıkmıştı kutusundan. Bir gün birini diğer gün ötekini takıp geziyordum.
Eki Görüntüle 670246
2013'te iPhone 5 yerine buna benzeyen bir Nokia alacaktım, bu bile olabilir. Bu hatadan dönmem yaptığım en iyi hamlelerden galiba.

Nokia 6303i classic babamdan bana kalmıştı ilk telefonum oydu
İlk akıllı telefonum Samsung Galaxy Grand Prime'dı annemden kalmıştı bir sürede onu kullanmıştım.
İlk bana alınan kendime ait cihazım ise Samsung Galaxy A2 Core idi.
Şu anda da Redmi Note 12 kullanıyorum.

Samsung'un eski model kaydırmalı telefonu. Açık mavi versiyonu vardı taş gibi telefondu. Bir de Nokia 6600 hala duruyor hatta ama IMEI kaydı yok.

1691023074834.png

Samsung Galaxy C5. Çıkış yılına ve fiyatına rağmen güzel bir telefondu. Abim 2. el olarak aldı ondan bana kaldı en son bende patladı telefon. 2-3 ay önce ekranı kırıldığı için bıraktım mecburen.

Geri
Yukarı