İlk vizenin kötü geçmesi

sinok23

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisiyim. Malum vize haftası ve hayatımın ilk vizesine bugün girdim. Mat 1 sınavı vardı bugün ancak kendime güvenmeme rağmen sınav berbat geçti. 40 civarı alıyorum. Moralim çok bozuldu. Çok umutsuz bir durumdayım. Kalan vizelerim için bile modum çok düştü. Yardım edebilir misiniz? Önerileriniz var mı?

İlk vize çok da önemli değil notun %40'nı etkiliyor. Önünde daha finaller ve bütünlemeler var.

Evet hocam öyle ancak bütün modum düştü diğer sınavlar için de. Haftaya memlekete gidecektim. Dört gözle bekliyordum o günü. Şimdi onun için bile hevesim kalmadı.

Matematik mühendislik bölümlerinin en kazık dersi daha düşüklerini de göreceksin takma kafana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üniversiteseyken memleket gözü arama hacım yoksa tıkanırsın. Sonunda döneceğin yer orası zaten.

Matematik mühendislik bölümlerinin en kazık dersi daha düşüklerini de göreceksin takma kafana.

Hocam yapmam gerekirdi aslında yanlış çalıştım biraz. İlk sınavımın bu kadar kötü geçmesi diğerlerini de etkileyecek diye korkuyorum. Bakalım şu an diğer sınavlara odaklanmaya çalışıyorum. Bari sadece matematik kötü geçti demek için.

Üniversiteseyken memleket gözü arama hacım yoksa tıkanırsın. Sonunda döneceğin yer orası zaten.

Hocam ben zaten zar zor alıştım. Sadece vizelerden sonra 1 hafta giderim diyordum. Biletimi de aldım zaten ama neyse önümüzdeki maçlara bakmak en iyisi olacak gibi :)

Zamanı gelecek 25 aldığına sevineceksin takma bu kadar kafaya.

Umarım hocam henüz 1.sınıf olduğum için böyle üzüldüm galiba. Hedefim kendi alanımda çok ilerlemekti. Ancak zaten duygusal olarak zayıf biri olduğum için şehir değiştirmek bayağı zor gelmişti. Yeni yeni alışıyorum derken tam sınavlar başladı. Hayırlısı. Belki de iyi olmuşur ders çıkarmam için.

Geri
Yukarı