İlkokul akran zorbalığını engellemiyor

Çocuğu sıkıştırıp korkuta da bilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında bende çok zorbalık yapmışımdır ve şu an aklıma gelince pişman oluyorum. Git çocukları sert bir dille uyar olmadı iki tane tokat salla bir daha yapamazlar benim kerataya yapıyorlarmış gidip bir kendimi gösterdim şu an kardeşime yalakalık bile yapıyorlarmış :D bu işler böyledir gidip gözlerini korkut yoksa çocuğun piskolojisi bozulur ileride anksiyete gibi problemler çıkabilir.

Durum o kadar vahimse çocuğun ailesiyle konuşurken belli etmeden video veya ses kaydına alıp haber sitesine atın haber internette paylaşılınca idareler anca o zaman harekete geçiyor.

Zamanında bende çok zorbalık yapmışımdır ve şu an aklıma gelince pişman oluyorum. Git çocukları sert bir dille uyar olmadı iki tane tokat salla bir daha yapamazlar benim kerataya yapıyorlarmış gidip bir kendimi gösterdim şu an kardeşime yalakalık bile yapıyorlarmış :D bu işler böyledir gidip gözlerini korkut yoksa çocuğun piskolojisi bozulur ileride anksiyete gibi problemler çıkabilir.
Güzel teknik hocam ama çocuk zaten alışmış vaziyette. Eline tablet verilip şımartılmaktan ziyade her hatasında dayak yemiş gibi.

Geri
Yukarı