illedelinux Debian JWM kullanıma hazır

Bu arada indirme sorunu çözülmüş görünüyor, genel bir sorunmuş, bugün denediğimde sorunsuz indi.

Ayrıca bir ek bilgi daha, hiç ummadığımız bu sürüm illedelinux sürümleri içinde en çok indirilen sürüm oldu.

Hocam kendi bilgisayarımda kullanmak üzere indirmek istiyorum, fakat indirme sorununun kurbanı oldum sanırım.

Peki, neden hocam? Mutlaka arkasında bir sebep olmalı diye düşünüyorum.

Ben biraz duyarlı biriyim, ücretli olursa onda yaşadığım özgürlüğümü kaybettiğim hissini yaşarım, bu birinci nedeni. İkinci nedeni paralı olması için geniş ekip olması gerekir, öyle şeylerle ben uğraşamam.
@illedelinux Bu dağıtım hakkında video çektim hocam. Yorumlarınızı bekliyorum.

Video için teşekkürler:).
Synaptic değil de dediğiniz gibi Arandr olmalıydı, aslında o hep aklımdaydı ama sonradan eklemeyi unutmuşum.
Menüdeki özelliklere tıklasaydın daha iyi bir anlatım olurdu. Ayrıca kendim uyarladığım müzik dinleme ve video oynatma araçlarını da kullanabilirdin. Tekrar teşekkürler.

Son düzenleme:
Sorun devam ediyorsa @power arkadaşımızın paylaştığı yerden indirebilirsiniz.
1606556053977.png

Teşekkürler hocam indiriyorum.
Hocam XFCE sürümünü indirmeye çalışıyorum fakat indirme hatası alıyorum.

Son düzenleme:
Ben biraz duyarlı biriyim, ücretli olursa onda yaşadığım özgürlüğümü kaybettiğim hissini yaşarım, bu birinci nedeni.
Teşekkür ederim hocam cevabınız için. Bir sorum daha olacak mazur görürseniz; acaba GNU/Linux öğrenebileceğim bir kaynak önerir misiniz? Merak ettim açıkçası GNU/Linux tarafını.

Eki Görüntüle 754843
Teşekkürler hocam indiriyorum.
Hocam XFCE sürümünü indirmeye çalışıyorum fakat indirme hatası alıyorum.

Sunucudan zan ediyorduk ama bugünlerde internette genel bir sorun var, düzelmesini bekliyoruz.

Teşekkür ederim hocam cevabınız için. Bir sorum daha olacak mazur görürseniz; acaba GNU/Linux öğrenebileceğim bir kaynak önerir misiniz? Merak ettim açıkçası GNU/Linux tarafını.

Kullanmak için öğrenmek istiyorsanız yine kullanarak ve kurcalayarak öğrenirsiniz. Ayrıca Technopat sitesi, GnuLinuxFree gibi siteler de doğal bir okul sayılır, herkes bildiğini buralarda paylaşıyor. Ben de bilmediğim şeyleri benzer şekilde öğreniyorum.

Arkadaşlar indirmek için yeni bir sunucu daha ekledim.
Her iki sunucu da özgür yazılım projesi üzerine çalışan sunucular.
Buradan veya buradan indirebilirsiniz.

İndirdiğiniz yerden sağlamlık kontrolü için Hash bilgisi almayı unutmayın. Yine de ben buradan vereyim.
SHA1: 377f3188f978f2deac0f1ed67cc3c4b1960cf3b3
MD5: 90d871cb190d05609cc8872a81f96ab0

GNU/Linux ortamında kontrol için uçbirime alttaki gibi girin, çıktı yukarıdakinin aynısı olmalı, aynısı değilse o ISO'yu kullanmayın, yenisini indirin.
Kod:
sha1sum ./*/illedelinux-debian-jwm.iso
Kod:
md5sum ./*/illedelinux-debian-jwm.iso

Hash kontrolü için Windows ortamında buradaki yazılımı kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:
@illedelinux hocam, her şeyi yaptım, iso dosyasını falan attım, çalıştırdım bir şekilde CD-ROM hatası verdi ama sağ olsun @Alpha Centauri yardımcı oldu bayağı. Birkaç gündür uğraşıyoruz ilk defa bugün bu kadar gelebildik, öncesinde Rufus'da birkaç hata olmuştu onlarla uğraştık.

Şimdi benim sorum şu; Diskleri Bölümle kısmına kadar geldim, buradan sonrasında nasıl bir şey yapmalıyım? Kuracağım disk belli, fakat bir şey anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı