illedelinux Debian JWM 32 Bit kullanıma hazır

Biliyorum, sordum sadece yahu. :D

Hepinize teşekkürler.
XfceBox 32 bit olanı soruyorsunuz galiba, XfceBox'un 32 bit inşasını düşünmüyorum, çünkü öyle bir istek hiç gelmedi. Bu sürüm yani JWM için çok mesajlar oldu, o nedenle JWM 32 bit yapmayı kendime görev bildim.
5 yıldızı vermişler, aynen hak ettiği gibi.
Elinize sağlık, artık hurda bilgisayarlar için önerebiliriz.

Bir kaç yabancı kaynak daha vardı, şimdilik onları bulamadım.
Ayrıca bana dünyanın bir çok ülkesinden özellikle İspanya'dan mesajlar geldi, diğer sürümlerde pek mesaj gelmemişti.

Bir de illedelinux çalışmalarını gönüllü yayınlayan siteler de var, örneğin GNU/Linux haberlerinde yüz akımız olan GetGnu bunlardan biridir.

Hepinize teşekkürler.
XfceBox 32 bit olanı soruyorsunuz galiba, XfceBox'un 32 bit inşasını düşünmüyorum, çünkü öyle bir istek hiç gelmedi. Bu sürüm yani JWM için çok mesajlar oldu, o nedenle JWM 32 bit yapmayı kendime görev bildim.

Bir kaç yabancı kaynak daha vardı, şimdilik onları bulamadım.
Ayrıca bana dünyanın bir çok ülkesinden özellikle İspanya'dan mesajlar geldi, diğer sürümlerde pek mesaj gelmemişti.

Bir de illedelinux çalışmalarını gönüllü yayınlayan siteler de var, örneğin GNU/Linux haberlerinde yüz akımız olan GetGnu bunlardan biridir.
Hocam siz GNU/Linux forumu açsanıza. Bence tutar.

Hocam siz GNU/Linux forumu açsanıza. Bence tutar.

Öneriniz için teşekkürler.
Technopat GNU/Linux forumu yetiyor, ayrı bir forumla uğraşacak durumum yok ve bu işten aldığım keyiften başka kişisel bir beklentim yok. Bu işi artık yeni gençlerin yürütmesini temenni ediyorum, gördüğüm kadarıyla da gençler özgürlüğe sahip çıkıyor, umarım böyle de gider.

Hocam, bir şey sormak istiyorum, XFCE mi önerirsiniz JWM mi?

Bu daha ziyade tercih meselesi ama şöyle diyeyim, makinen iyi ise ve ihtiyaç olabilecek paketleri hazır istersen Xfce, makinen zayıf veya ihtiyacın olan paketleri kendin kurmak istersen JWM.
JWM'de Chromium, disk yöneticisi gibi programlar ve sistemin temel yazılımları dışında programlar yok, oldukça sade. XfceBox ise ihtiyaç olabilecek bütün paketler kurulu durumda, tercih sizin.

Hocam imzamdaki sistem için hangi illedelinux'u önerirsiniz? İlk defa GNU/Linux kullanacağım.

Ryzen 5 2600 / B450M S2H V2 / Apacer 8GB 3000MHz / XFX RX 570 4GB / Corsair Spec Delta RGB / Corsair VS550 (Beyaz etiketli)

Hocam imzamdaki sistem için hangi illedelinux'u önerirsiniz? İlk defa GNU/Linux kullanacağım.

Ryzen 5 2600 / B450M S2H V2 / Apacer 8GB 3000MHz / XFX RX 570 4GB / Corsair Spec Delta RGB / Corsair VS550 (Beyaz etiketli)

Makineniz için XfceBox öneririm.

Geri
Yukarı