iMac 24 inc 4.5K M1 ile League of Legends Oynanır mı?

emrenogay

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Yazılım
Merhaba, topladığım PC'mi satıp iş amaçlı iMac almak istiyorum. Tek oynadığım oyun LoL olduğu için iMac 24 inc 4.5K M1 8CPU 7GPU 8GB 256GB Mavi MJV93TU/A ile sıkıntı yaşamadan oynayabilir miyim merak ediyorum.

Merhaba, topladığım PC'mi satıp iş amaçlı iMac almak istiyorum. Tek oynadığım oyun LoL olduğu için iMac 24 inc 4.5K M1 8CPU 7GPU 8 GB 256 GB Mavi MJV93TU/A ile sıkıntı yaşamadan oynayabilir miyim merak ediyorum.

Topladığınız PC'nin özellikleri nedir?
22K TL'ymiş bence gereği yok tavsiye etmem.

M1'in desteği var gibi duruyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence Macbook M1 Air al. Her yere rahatça taşırsın da. Pili de uzun gidiyor ve hafif.

Topladığınız PC'nin özellikleri nedir?
22K TL'ymiş bence gereği yok tavsiye etmem.
İş amaçlı kullanacağım iMac'i. Şu an ki PC'nin özellikleri
RX580 8GB OC
16GB DDR4 3GHZ RAM
Ryzen 5 2600x
M1'in desteği var gibi duruyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence Macbook M1 Air al. Her yere rahatça taşırsın da. Pili de uzun gidiyor ve hafif.
Sanırım öyle yapacağım ya 4.5K ekran beni cezbetmişti ama Air daha avantajlı geldi.

Selamlar, Macbok Air aldım ancak hertz farkı o kadar çok fark ediyor ki oynanmıyor, ya da ben oynayamadım. Düşünen arkadaşların aklında olsun yüksek hertzden geçen olursa pek kötü oluyor.

Geri
Yukarı