iMac Windows dönüşüm

DarknessLord

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Tekirdağ/Çorlu
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşım Mac bilgisayarı var. Bunu Windows'a dönüştürmek mümkün mü acaba? Bilgisayarı arada kendini kapatıyormuş. Otomatik olarak genelde 2-3 saat oyun oynadıktan sonra oluyormuş. Isınma problemi mi acaba diye düşündüm ama size de bir sorayım dedim bilginiz var mı bu konu hakkında? Windows'a dönüşebilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz PC' ye MAC OS kurmak için sabahlara kadar Recep BALTAŞ videolarını izliyoruz adam MAC' e Windows kurmanın peşinde. Hayat çok garip. Sorunun cevabı videoda var. Ama her MAC için uyumlu mu bilmiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mac'lere Windows 8 Kurulumu - ShiftDelete.Net

Eğer İmac kendini kapatıyorsa büyük ihtimal ısınma problemi yaşıyor fan hava çıkışını elektrik süpürgesiyle çektirin... Bende de İmac var ben öyle yapıyorum çok toz toplayıp havalandırmayı kapıyor...

Biz PC' ye MAC OS kurmak için sabahlara kadar Recep BALTAŞ videolarını izliyoruz adam MAC' e Windows kurmanın peşinde. Hayat çok garip. Sorunun cevabı videoda var. Ama her MAC için uyumlu mu bilmiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mac'lere Windows 8 Kurulumu - ShiftDelete.Net
Hahahah...Aynen. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı