IMEI atılmış telefon

Berat ULUTAŞ

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, benim kuzenim kendine kaçak Xiaomi Redmi Note 9 almış. Bende kendime telefon alacaktım kuzenime nereden aldığını sorunca kaçak aldım dedi. Eski telefonu j7'nin IMEI'sini atmış 2000 TL'ye satın almış fiyatı çok uygun geldi. Ama IMEI konusu ile ilgili bilgim yok yani bende alsam bir sıkıntı yaşar mıyım? Orijinal telefondan farkı nedir acaba?

Bahsi geçen telefon 2500-2700 TL aralığın da bulunabiliyor. Bence 500-700 lira için macera aramaya gerek yok. Eğer ceza yerseniz fiyatları aşağı yukarı aynı olacak zaten. Kısa vade de uygun fiyatlı gibi gözükebilir ama uzun vade de ne olacağı belli olmaz.

Merhabalar, benim kuzenim kendine kaçak Xiaomi Redmi Note 9 almış. Bende kendime telefon alacaktım kuzenime nereden aldığını sorunca kaçak aldım dedi. Eski telefonu j7'nin IMEI'sini atmış 2000 TL'ye satın almış fiyatı çok uygun geldi. Ama IMEI konusu ile ilgili bilgim yok yani bende alsam bir sıkıntı yaşar mıyım? Orijinal telefondan farkı nedir acaba?
Benim de kardeşime alındı öyle bir telefon. IMEI kontrol edince Lenovo a319 çıktı.Sizin 2 ayı geçmiş. Şuanda telefon nasıl? Herhangi bir sorun var mı? 4.5 kullanabiliyor mu ya da telefonda ki diğer uygulamalar nasıl?

Bir sorun olmaz. Bende olsam yurt dışından getirip IMEI çakardım. Fiyatlar ortada. Bir kaç arkadaşım da ucuza getirip IMEI ile halletmiş ve sorunsuz kullanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı