IMEI kayıtsız telefon alınır mı?

İsmail5885

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben IMEI kayıtsız telefon almak istiyorum. Fakat bir planım var. Bunun gerçekleşip gerçekleşemeyeceğini öğrenmek istiyorum. İlk önce yurt dışı telefonlar Wi-Fi'ya bağlanabilir mi ve başka telefon hücresel verisini açıp o telefona yurt dışı telefon bağlanabilir mi? Eğer öyle bir şey olursa çift telefon taşımayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben IMEI kayıtsız telefon almak istiyorum. Fakat bir planım var. Bunun gerçekleşip gerçekleşemeyeceğini öğrenmek istiyorum. İlk önce yurt dışı telefonlar Wi-Fi'ya bağlanabilir mi ve başka telefon hücresel verisini açıp o telefona yurt dışı telefon bağlanabilir mi? Eğer öyle bir şey olursa çift telefon taşımayı düşünüyorum.

Wi-Fi'ye bağlanabiliyor.

Evet dediğiniz mümkün. IMEI kayıtsız cihaza sadece SIM takılmaz takılsa bile çalışmaz. Diğer her özellik aktif çalışır.

Kayıtlı fiyatının çok altındaysa al.

Bildiğim kadarı ile IMEI'ye kayıt ettirmen gerekiyor, 1 sene içerisinde kayıt ettirmezsen telefon kapanıyor. Sadece internet için kullanacağım diyorsan da bence onun yerine tablet alman daha iyi olur.

Peki nelere dikkat etmeliyim?

Evet dediğiniz mümkün. IMEI kayıtsız cihaza sadece SIM takılmaz takılsa bile çalışmaz. Diğer her özellik aktif çalışır.

Peki Wi-Fi'ya bağlanıp WhatsApp konuşmaları yapsam bir sakıncası olur mu ceza falan yermiyim riskli mi yani.

Son düzenleme:
Iphone 15 pro aldım YD. 8 ay kullanıma açık,başka telefon üzerinden wifi bağlantısı oluyor. 8 ay sonra tanıdık vasıtası ile kaydedicem. Herhangi bir sorun olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı