IMEI kaydından sonra hat eşleştirme

Ben de şu an aynı sorunu yaşıyorum. Hattım esım'di ve benim üstümeydi. Telefon kaydı babamın üstüne olduğu için eSIM kartını da babamın üstüne taşıdım. e-Devlet'te IMEI ile numara eşleştirilmiş görünüyor fakat servis yok. Düzelince haber verir misin? Bir gelişme olursa yazarım buraya ben.

Az önce BTK ile görüştüm hocam arayın talep oluşturun. Ya da bekleyin sadece dediler düzelir dediler.

Ben de şu an aynı sorunu yaşıyorum. Hattım esım'di ve benim üstümeydi. Telefon kaydı babamın üstüne olduğu için eSIM kartını da babamın üstüne taşıdım. e-Devlet'te IMEI ile numara eşleştirilmiş görünüyor fakat servis yok. Düzelince haber verir misin? Bir gelişme olursa yazarım buraya ben.

Hocam selam 1 saat önce hattım geldi :D sorunsuz şekilde kullanmaya başladım sadece bekledim hiçbir şey yapmadan.

Son düzenleme:
Az önce BTK ile görüştüm hocam arayın talep oluşturun. Ya da bekleyin sadece dediler düzelir dediler.

Hocam selam 1 saat önce hattım geldi :D sorunsuz şekilde kullanmaya başladım sadece bekledim hiçbir şey yapmadan.
Selam ben de hiçbir şey yapmadım. Sabah uyandığımda telefonu kapatıp tekrar açtıktan sonra hat geldi. Hayırlı olsun sana da.

Bende sorunsuz çalışıyor şu an. Telefonu kapatıp açmayı dene bir istersen.

BTK ile görüştüm sabah benim kaydım yapıldığı için ara ara kesilme olur bugün düzelir dediler teşekkürler :)

Bende sorunsuz çalışıyor şu an. Telefonu kapatıp açmayı dene bir istersen.

İki saat önce tamamen açıldı kaydım da sisteme düştü hocam teşekkürler her şey için :) cümlemize hayırlı olsun bir dertten daha kurtulduk :D

Son düzenleme:
Merhaba. Bende bugün telefonu üstüne kayıt ettiğim kişiye hattımı devrettim. Hattım 3 gündür kapalıydı kayıt işleminden beri. Öğlen 12 de Devir ettim akşam 11 De açıldı. Herhangi bir işlem yapmadım. Yapmanıza da gerek yok . Hat devir işlemi tamamlanınca otomatik şebeke geliyor.

Arkadaşlar bende bugün vodafone dan Türk Telekom'a geçtim çift simkartlı telefonum 2 imei de çaşınmıştı ama 1.sim numaramla eşleşmişti kullanıodum teli yeni hattı takınca şebeke gelmiyor ne yapmam lazım yarım edermisiniz?

Geri
Yukarı