IMEI kaydından sonra hat eşleştirme

Merhaba. Benim diger hattımı eşleştirmişler. Nasıl değiştirebilirim? Yardım edin lütfen.

Merhaba. Benim diger hattımı eşleştirmişler. Nasıl değiştirebilirim? Yardım edin lütfen.

Son düzenleme:

sürekli btk yada telefon operatörünü arayın eninde sonunda bilen biri çıkıp sistemden hallediyor 4-5 saat sonra açılıyor

Benim de 2 hattım var sadece kullanmadığım hattım gözüküyor eşleştirme bölümünde. Hat eşleştire bastığımda seninle aynı hatayı alıyorum BTK çalmıyor bile.

Hocam bende aynı problemi yaşıyorum iki hattım var sadece kullanmadığım yazıyor hat eşleştirme kısmında nasıl halletin bana da yardımcı olur musun?

Bende de ayni durum var. Bugun yeni hat aldim ve e-devlette numarami falan da guncelledim. Ama eslesen hatlar kisminda gorunmuyor ve hast esle deyince de “Ayni bilgiler ile kayit mevcuttur” uyarisi geliyor. (Harci yeni hat almadan once yatirmistim ama bir alakasi var midir bilmiyorum)
Ben de BTK ile iletisime gececegim haftaya.
Konu ile ilgili gelisme olursa yazar misiniz?
reis halledebildin mi BTK arıyorum ama çalmadan meşgule düşüyor

Arkadaşlar merhaba. Ben zam gelmeden önce 6000 TL'ye yurt dışı telefonumu kaydettim. Teyzemin adına kaydettik, pasaportuna ve yarım saat önce teyzeme hat çıkardık. eSIM çıkardık çünkü kendisi İstanbul'da, ben ise farklı bir şehirdeyim, daha kolay olur diye. eSIM cihazıma eklendi. Hatta ekler eklemez hattımızın yeni olduğu için hoş geldiniz gibi SMS'ler falan da geldi fakat halen servis yok diyor. Ne yapmam lazım? Beklemem mi gerekiyor şimdi? (IMEI kaydı yaparken telefonun iki IMEI numarasını da kaydettim.)

Arkadaşlar merhaba. Ben zam gelmeden önce 6000 TL'ye yurt dışı telefonumu kaydettim. Teyzemin adına kaydettik, pasaportuna ve yarım saat önce teyzeme hat çıkardık. eSIM çıkardık çünkü kendisi İstanbul'da, ben ise farklı bir şehirdeyim, daha kolay olur diye. eSIM cihazıma eklendi. Hatta ekler eklemez hattımızın yeni olduğu için hoş geldiniz gibi SMS'ler falan da geldi fakat halen servis yok diyor. Ne yapmam lazım? Beklemem mi gerekiyor şimdi? (IMEI kaydı yaparken telefonun iki IMEI numarasını da kaydettim.)

Ben de şu an aynı sorunu yaşıyorum. Hattım ESIM'di ve benim üstümeydi. Telefon kaydı babamın üstüne olduğu için e-sim kartını da babamın üstüne taşıdım. e-Devlet'te IMEI ile numara eşleştirilmiş görünüyor fakat servis yok. Düzelince haber verir misin? Bir gelişme olursa yazarım buraya ben

Geri
Yukarı