IMEI kayıtlı Celluar Apple Watch 9 ile IMEI kayıtsız iPhone beraber kullanılabilir mi?

MGumrah

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,
Türkiye'den Apple Watch 9 Celluar modelini alsam en düşük fiyatı 26.500 lira,
Yurt dışından da 15 Pro Max almayı düşünüyorum oda 35.000 lira civarında,
IPhone'u IMEI kayıt yaptırmadan Apple Watch üzerinden SIM kartı kullanabilir miyim?

Herkese merhaba,
Türkiye'den Apple Watch 9 celluar modelini alsam en düşük fiyatı 26.500 lira,
IPhone'u IMEI kayıt yaptırmadan Apple Watch üzerinden SIM kartı kullanabilir miyim?

IPhone'u bırakın artık kazıklamaktan başka bir şey yapmıyor ne zaman anlayacaksınız acaba çok merak ediyorum.

IPhone'u bırakın artık kazıklamaktan başka bir şey yapmıyor ne zaman anlayacaksınız acaba çok merak ediyorum.
Türkiyede kazık. Yurtdışında uygun.
Herkese merhaba,
Türkiye'den Apple Watch 9 Celluar modelini alsam en düşük fiyatı 26.500 lira,
Saati de kayıt ettirmek gerekir. Saate de IMEI var.

iPhone alamayıp yavaşlayan Android kullanmaktan başka bir şey yapmıyor ne zaman anlayacaksınız acaba çok merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone alamayıp yavaşlayan Android kullanmaktan başka bir şey yapmıyor ne zaman anlayacaksınız acaba çok merak ediyorum.

Ben bundan bahsetmiyorum diğer iPhone modellerinden tasarım olarak ayrılan bir yanı yok ve de ekstradan Type-C geldi diye insanlar havalara uçuyor sanki ilk defa Type-C'yi Apple buldu veya always on display özelliği de aynı şekilde sanki ilk defa bulunmuş gibi marka satıyor resmen. Ama dinamik ada için bir şey söyleyemem onun haricindeki diğer özellikler daha önceden de vardı ve bunu Apple yaptı diye değerli oluyor nedense.

Hocam o zaman şunu sorayım. Saaten internet ve aramayı falan telefona aktarabiliyor musunuz?

Şu an kullandığım Apple Watch 5 var ama Celluar destekli olan model değil ama yine de telefon ile aynı anda çalıyor ve bildirimler geliyor. Çevremde Celluar özellikli Apple Watch kullanan kimse yok veya araştırdığımda bununla ilgili bir bilgi bulamadım.

Şu an kullandığım Apple Watch 5 var ama Celluar destekli olan model değil ama yine de telefon ile aynı anda çalıyor ve bildirimler geliyor. Çevremde Celluar özellikli Apple Watch kullanan kimse yok veya araştırdığımda bununla ilgili bir bilgi bulamadım.
Hocam bende bilmiyorum. Telefondan saate aktarım oluyor ama tersi olmaz gibi. İyice araştırın. Ben riske atmayıp saat almayıp telefonu kayıt ederdim. Ayrıca saatin çekimi falan nasıl oluyor?

Nasıl? Ne fabrikası ne diyorsun? İnsanların bütçesi yok demek ki ucuz telefon alıyorlar. Ayrıca gidin S serisi bir telefon kullanın sonra gelin konuşalım. Yanlış anladıysam kusura bakma.

Hocam bende bilmiyorum. Telefondan saate aktarım oluyor ama tersi olmaz gibi. İyice araştırın. Ben riske atmayıp saat almayıp telefonu kayıt ederdim. Ayrıca saatin çekimi falan nasıl oluyor?

Nasıl? Ne fabrikası ne diyorsun? İnsanların bütçesi yok demek ki ucuz telefon alıyorlar. Ayrıca gidin s serisi bir telefon kullanın sonra gelin konuşalım. Yanlış anladıysam kusura bakma.

Arkadaş Android cahili hocam çok takmayın onu Apple'ın fan boyluğunu (reklamını) yapıp gidecek birazdan.

Yeni konular

Geri
Yukarı