IMEI kayıtsız iPhone kullanılır mı?

Daha fazla  
Yurt dışı iPhone 15 almayı düşünüyorum. IMEI süresi geçtikten sonra kullanılır mı? Instagram, WhatsApp, Snapchat gibi uygulamalar kullanılır mı? Aramalar için Android kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yurt dışı iPhone 15 almayı düşünüyorum. IMEI süresi geçtikten sonra kullanılır mı? Instagram, WhatsApp, Snapchat gibi uygulamalar kullanılır mı? Aramalar için Android kullanacağım.

Kullanırsinda dışarıda internette ihtiyaç olduğu zaman hat olmadığı için internete ulaşamazsınız.

Cihazı normal olarak kullanabilirsin. Sadece SIM takamazsın.

Yukarıda zaten cevabı almışsın fakat ben yine de böyle bir şey yapmam. iPhone ile de aramalar yapmak isterim şahsen.

Yukarıda zaten cevabı almışsın fakat ben yine de böyle bir şey yapmam. iPhone ile de aramalar yapmak isterim şahsen.
Biraz araştırdım. Yılın 8 ayı zaten arama yapabiliyorsun. Kalan 4 ay arama yapamıyorsun. Zaten bir telefona sadece arama yapma özelliği için 30.000TL daha fazla vermek istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı