IMEI kayıtlı iPhone almak

Belli bir tarihten önceki pasaport kayıtlarında sorun olmuyor tarihi hatırlamıyorum o tarihten sonrakiler iki şekilde kayıt oldu 1 pasaporta ama herkesin hattını okuyacak şekilde bir de 1 pasaporta ve sadece pasaport sahibinin adına kayıtlı hatla çalışacak şekilde ama şöyle bir sorun var 1 pasaporta 1 cihaz 2 sene sonra 1 daha cihaz alabilir 2 sene dolmadan cihaz alırsa bu sefer senin cihaz pasaport kaydından düşer ve kayıt dışı kalır.
yani dıyorsunuz ki benim hattım çalışırsa sorun olmaz oyle mi

@CANSATİROGLU'nun dediği olaya dikkat edin. Tam kafam basmadı benim çünkü biraz karışık bir durum.

Kanun değişti hatırlayamadığım tarihte o tarihten öncesi al kullan sorunsuz ama o tarihten sonra 2 kere kanun değişti pasaport kayıtlı ama her hatla çalışır ama adam pasaporta 2 sene dolmadan yeni bir cihaz kaydederse senin cihaz kayıt dışı kalır son kanunda da sadece pasaport sahibinin adına olan hatla kullanılabilir yani pasaport kayıt evrakı olmadan alınmamalı ve tarih araştırılıp o şekilde alınmalı.
Yani dıyorsunuz ki benim hattım çalışırsa sorun olmaz oyle mi?

Tam olarak bir şey söyleyemem hattını okuyabilir ama belki bugün belki 1 ay belki 1 sene sonra yeni cihaz alıp pasaportuna kayıt ederse senin cihaz çöp olacak.

Kanun değişti hatırlayamadığım tarihte o tarihten öncesi al kullan sorunsuz ama o tarihten sonra 2 kere kanun değişti pasaport kayıtlı ama her hatla çalışır ama adam pasaporta 2 sene dolmadan yeni bir cihaz kaydederse senin cihaz kayıt dışı kalır son kanunda da sadece pasaport sahibinin adına olan hatla kullanılabilir yani pasaport kayıt evrakı olmadan alınmamalı ve tarih araştırılıp o şekilde alınmalı.

Tam olarak bir şey söyleyemem hattını okuyabilir ama belki bugün belki 1 ay belki 1 sene sonra yeni cihaz alıp pasaportuna kayıt ederse senin cihaz çöp olacak.
ama cihazı alalı 3 yıl gecmis dedi yıne de mi

IMEI'yı kontrol edin size attığı fotoğrafdaki IMEI'yı telefondaki IMEI ile kontrol edin iCloud varmı onuda bir sorun isterseniz.

Alma kardeşim boşuna bellirli bir süre geçtikten sonra cihaz kapanacak. Sürekli pasaporta işletmen gerekecek. Az daha bütceni ayarla sıfır bir iPhone al kafan rahat etsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı