IMEI kayıtlı Celluar Apple Watch 9 ile IMEI kayıtsız iPhone beraber kullanılabilir mi?

Buradaki konu alıp alamamak değil hocam insanların bilinçsiz tüketim alışkanlığı veya "Apple en iyisini yapar" algısı.
Yok ona bir şey demiyorum. Her sene telefon değiştirmek zaten saçmalık. Özellikle bu dönemde her çıkan telefon öncekinin mükemelleştirilmiş hali oluyor. İsteyen istediğini alır ama adam Android seviyor veya alıyor diye aşağılamak hoş değil. Zaten bu tipler yüzünden Iphone 11 hala 20 bin TL.

Hocam bende bilmiyorum. Telefondan saate aktarım oluyor ama tersi olmaz gibi. İyice araştırın. Ben riske atmayıp saat almayıp telefonu kayıt ederdim. Ayrıca saatin çekimi falan nasıl oluyor?

Nasıl? Ne fabrikası ne diyorsun? İnsanların bütçesi yok demek ki ucuz telefon alıyorlar. Ayrıca gidin s serisi bir telefon kullanın sonra gelin konuşalım. Yanlış anladıysam kusura bakma.

Bütçesi yetmiyorsa o zaman kullanmadan veya stant haricinde eline almadan konuşmasın.

Bütçesi yetmiyorsa o zaman kullanmadan veya stant haricinde eline almadan konuşmasın.

İşte sen teknik detaylarını bilmiyorsun. Sadece eline alıp kullanmayı saçma sapan selfie çekip Instagram'a atmaktan başka nebilirsin ki. Senin için sadece kamerası önemli gerisi isterse çöp olsun umurunda olmaz.

Geri
Yukarı