IMEI numarası eksik gözüküyor

CT Fletcher

Kilopat
Daha fazla  
Bugün yurt dışından aldığım iPhone 14 cihazımın IMEI kaydını zar zor yaptım. IMEI numarasını e-Devlet'ten sorgulayınca T.C. Kimlik numarama eksiksiz olarak kayıtlı gözüküyor. Fakat e-Devlet'ten kayıtlı cihazlarıma girince ise IMEI numarasının son rakamı eksik gözüküyor. Telefon marka ve modeli tam doğru. Herhangi bir sorun çıkma ihtimali var mı? Kayıtlı cihazlarım bölümünden son rakamın eksik olması normal bir durum mu? Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kayıt için nasıl bir yol izlenmeli? Ben 2 saattir uğraşıyorum fakat 1 sayfadaki bilgileri doldurduktan sonra sürekli teknik aksaklık hatası veriyor.

Merhaba ben bugün 15 pro max cihazımı kayıt ettim , kayıt sonrası cihazlarıma bakınca e devlette hat numaramı eşleştir diye tıklama aşamasında imeimi kontrol ederken imeinin son hanesi eksik göründü , hat eşleştir demeli miyim bi sorun olur mu ne yapmam lazım (20bin tl tek seferde aldı acıttı )

Merhaba ben bugün 15 Pro Max cihazımı kayıt ettim, kayıt sonrası cihazlarıma bakınca e-Devlet'te hat numaramı eşleştir diye tıklama aşamasında imeimi kontrol ederken IMEI'nin son hanesi eksik göründü, hat eşleştir demeli miyim bir sorun olur mu ne yapmam lazım (20bin TL tek seferde aldı acıttı )

Bende de aynısı hocam iki imeidede son rakamı eksik gözüküyor herkeste böyleymiş IMEI sorgulamada tam IMEI girin kayıtlı gözüküyorsa sorun yok hat eşleştirme olayını yapmadım ne işe yarıyor bilmiyorum yapmamız lazımmı acaba.

Merhaba ben bugün 15 Pro Max cihazımı kayıt ettim, kayıt sonrası cihazlarıma bakınca e-Devlet'te hat numaramı eşleştir diye tıklama aşamasında imeimi kontrol ederken IMEI'nin son hanesi eksik göründü, hat eşleştir demeli miyim bir sorun olur mu ne yapmam lazım (20bin TL tek seferde aldı acıttı )

Bende de aynısı hocam iki imeidede son rakamı eksik gözüküyor herkeste böyleymiş IMEI sorgulamada tam IMEI girin kayıtlı gözüküyorsa sorun yok hat eşleştirme olayını yapmadım ne işe yarıyor bilmiyorum yapmamız lazımmı acaba.

Hat eşleştire tıklayınca zaten eşleştiğine dair bir uyarı vermesi lazım. (veya yanda hemen numaranız gözükür.)
Aksi takdirde telefona şebeke gelmez.
BTK'yı arayıp eşleştirme isteyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı