iPhone 14 Pro Max IMEI eksik kaydedilmiş

benmag

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 2600x
Msi 1660ti gamingx
Gskill sniperx 3000mhz 2×8
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, yurt dışından iPhone 14 Pro Max satın aldım. Daha sonra pasaportum üzerine kayıt yaptım. Herhangi bir sorun yoktu daha sonra bir mesaj aldım cihazınız 3 ay sonra kapatılacak diye. BTK'yı aradım ve durumu anlattım, onlar da IMEI'nin eksik kaydedildiğini söylediler. CİMER'e yazdım ve herhangi bir sonuca ulaşamadım. Ne yapacağım hakkında hiçbir fikrim yok. Bilen bir kişi yardımcı olabilir mi?

Ancak burada kullanıcı suçlanamaz, sistem hatalı. Failsafe bir sistem yapmamışlar. Gelişigüzel bir sisteme benziyor. Bu yüzden kullanıcının hiçbir kusuru yok.

En kısa sürede bir avukatla görüşeceğim vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

Hiçbir yasal hakkınız bulunmamakta. Zira BTK IMEI kayıt süreçleri ile alakalı makaleyi okuduysanız; orada IMEI numarası yanlış yazıldığı takdirde kayıt geçersiz olup parası iade edilmez, tekrar kayıt yaptırmak numaraları doğru girmek ve tekrar harç parasıbı ödemek zorundasınız.

Herhangi bir gelişme olursa buraya yazar mısınız?

Tabii bir ilerleme olduğunda yazarım.

Hiçbir yasal hakkınız bulunmamakta. Zira BTK IMEI kayıt süreçleri ile alakalı makaleyi okuduysanız; orada IMEI numarası yanlış yazıldığı takdirde kayıt geçersiz olup parası iade edilmez, tekrar kayıt yaptırmak numaraları doğru girmek ve tekrar harç parasıbı ödemek zorundasınız.
Ama en kötü bir uyarı almam gerekiyordu 13 haneli IMEI olmaz ki

Geri
Yukarı