IMEI Sonrası Samsung Pass Nasıl Aktif Olur?

Arkadaşlar merhaba. Telefonuma IMEI atıldı. Samsung Pass uygulamasına giremiyorum kök izininden dolayı açamıyorum. Araştırma yaptım telefonum rootlu olabilir mı diye root checker uygulamasında ise root tam atılmamıs diyor. Kısacası Samsung Pass güvenli klasör vs knox tasıya uygulamaları kullanamıyorum. Yardımınız gerekli. Teşekkürler.

Telefon: Samsung Galaxy Note 10+
Kök dediğin şeyin imei ile alakası yok cihazına root atmışlar. Root atılan uygulama magisk ise zygisk ayarını aç ve Samsung pass uygulamasını seç

Root atılan uygulama magisk ise zygisk ayarını aç ve Samsung pass uygulamasını seç
Samsung Knox doğrulamaları sadece Zygisk vb modüller kurularak aşılacak şeyler değil. Kaç kere payload ile elimine etmeye çalıştıysam da atlatamadım Samsung Pass ve Pay üzerindeki Knox kontrollerini. :)

Samsung Knox doğrulamaları sadece Zygisk vb modüller kurularak aşılacak şeyler değil. Kaç kere payload ile elimine etmeye çalıştıysam da atlatamadım Samsung Pass ve pay üzerindeki Knox kontrollerini. :)

Evet maalesef:) hep yakalıyordu köklü olduğunu ama ilerleyen zamanlarda çözerler nasıl ki secure folderı çözdüler. Çok da beklentim yok açıkçası sadece telefonda kullandığım uygulama olduğu için.

Yeni konular

Geri
Yukarı