İmkanınız olsa ne yapmak isterdiniz?

Hayırlı geceler, arkadaşımı uyuttum şimdi sıra uyumayanlara geldi. Sohbet etmek istiyorum.
Sahura doğru:
Şu an imkanınız olsa ne yapmak isterdiniz? Bu her konuda olabilir; Sistem dizme, iş açma istediğiniz şey olabilir ama sadece gerçekten yapacağınız hayliniz olsun.

Okuma/Yazma hızı çok iyi olan bir M.2 SSD almak isterdim.

İmkanım olsa annem ve babamla uzun, sağlıklı, huzurlu dolu bir hayat yaşamak isterdim.

Ortaokulda kalmak isterdim. Tüm hayatım burada. Belki okul bitince arkadaşlarla LoL, CS falan atarız ama diğerlerini görmek biraz zor. Okul bitince şehir değiştireceğim.

Hayırlı geceler, arkadaşımı uyuttum şimdi sıra uyumayanlara geldi. Sohbet etmek istiyorum.
Sahura doğru:
Şu an imkanınız olsa ne yapmak isterdiniz? Bu her konuda olabilir; Sistem dizme, iş açma istediğiniz şey olabilir ama sadece gerçekten yapacağınız hayliniz olsun.
Sevgilimle/eşimle dünyayı gezmek.

Sahura doğru:
Şu an imkanınız olsa ne yapmak isterdiniz? Bu her konuda olabilir; sistem dizme, iş açma istediğiniz şey olabilir ama sadece gerçekten yapacağınız hayliniz olsun.

İlkokulu bir daha okumak ve dünyayı gezmek en çok istediğim iki şey.

Geri
Yukarı