İmkanınız olsa ne yapmak isterdiniz?

Gerçekten yapabileceğiniz bir şey demiş o yüzden eski yaşlara dönmek ütopik oluyor. Ben ise anneme ve manitama sağlıklı ve mutlu bir şekilde villalarda çok güzel bir hayat yaşatmayı dilerdim. Zenginliğin Z’si olmadığı için başkasının hayatı bizim hayalimiz oluyor.

Hayırlı geceler, arkadaşımı uyuttum şimdi sıra uyumayanlara geldi. Sohbet etmek istiyorum.
Sahura doğru:
Şu an imkanınız olsa ne yapmak isterdiniz? Bu her konuda olabilir; Sistem dizme, iş açma istediğiniz şey olabilir ama sadece gerçekten yapacağınız hayliniz olsun.

Dünya barışı, her insana saygı duygusu. Bu ikisi olsa geri kalan her şey otomatik gelir

Hayalimde olan birçok şey için imkanım var sadece azim ve irade gerekiyor. Fakat gerçekten imkanım olsa zaman ve mekandan etkilenmeden uzayda seyahat etmek isterdim.

Düzeltme: Konuyu yeniden okudum. Cevabı, istediğim bir işte çalışmak olarak değiştiriyorum.

Dünya barışı, her insana saygı duygusu. Bu ikisi olsa geri kalan her şey otomatik gelir

Konunun dışında, hocam sizce her insana saygı duyulmalı mı?

Son düzenleme:
Gelecek için güzel bir işim ve sevdiğim insanla birlikte huzurlu bir yaşam isterdim. Ancak geçmiş için ise en ama en çok kendimi değiştirmek isterdim. Kararlarımı olsun , ağzımdan çıkan her bir kelimeyi değiştirmek isterim. Tek pişmanlığım ağzımdan çıkan kelimeleri bazen kulağımın duymaması.

Acayip güzel kızlarla takılmak.
Acayip güzel kızlarla takılmak için gereken milyarlarca para ve yatırım.
Para ve yatırım.
Elon Musk ile yakın arkadaşlık.
Almanya'da BMW fabrikasında üst yöneticilerden olmak.

Geri
Yukarı