İn-Win Dragon Rider'dan kurtulma

Hocam benim kasa bilgim bu kadar:) Tavsiyem aldığınız kasada filtre yoksa filtre almanız ve filtreleri düzenli temizlemeniz. Öyle yapınca çok toz çekmiyor:)
Teşekkürler hocam Fractal Design Meshify C TG e çok yakınım ondada var filtre galiba gördüğüm kadarıyla bir kaç inceleme izleyip karar vereceğim önerilerden.

Kasa alırken fanlara çok takılmamanızı öneririm. Fan alıp takarsınız. Ancak fiyatı sıkıntı olabilir.

Zaten halihazırda 10 tane falan fan var elimde Corsair marka ancak sessizlik ve sirkülasyon önemli bazı kasalarda boğulma gibi uğultu çıkıyor onu sevmiyorum :) Üst tarafında fan çıkışından bahsetmiştim ben hocam yeri olsun fan olmasın önemli değil.
@Jang Geum'un Danji Yemeği Arkadaşın dediği gibi bende incelemesini yapmıştım. Bir kaç kişi daha yapmıştı sonradan. Baya beğeniliyor hava akışı görüntüsü şıklığı ve malzeme kalitesi ile. Öneririm. :)
Bendeki kişisel takındı sırf bu yüzden bu tanktan bozma kasayı aldım zamanında :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı