İnanılmaz ifadesinin ismi şaşkın veya vay be! Olsun

Seçiniz:

• İnanılmaz olarak kalsın

• Şaşkın olsun

• Vay be! olsun

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
İnanılmaz her yere çekilebilecek bir ifade. Geçen biri inanılmaz atmış. İçimden diyorum yanlış bilgi mi verdim? Hayır, benim mesaj ile çözüldü sorun. Yani yanlış bilgi vermem imkansız.
Bazen insanı ikilemde bırakıyor. Yanlış mı yaptım? Diye.
Aynen öyle. Geçenlerde bir konuda Google'a ait karanlık modunda güzel olduğunu söyleyip nasıl yapacağını anlattım, @Black Swordsman hocam inanılmaz attı. Şimdi, Google'ın kendisine ait olan karanlık temayı sevmediği için mi attı yok başka bir şeyden dolayı mı anlayamadım. İfade atılan mesajım:

Eğer karanlık mod istersende:

chrome://flags/#ntp-customization-menu-v2 bunu adres kısmına yazarak giriniz. Siteye girdikten sonra ise F3 tuşuna basarak "Force Dark Mode for Web Contents" yazınız. Çıkan ayarı "Enabled" yapın. Ve Google'u yeniden başlatın.

Google'a ait orijinal karanlık mod.

Aynen öyle. Geçenlerde bir konuda Google'a ait karanlık modunda güzel olduğunu söyleyip nasıl yapacağını anlattım, @Black Swordsman hocam inanılmaz attı. Şimdi, Google'ın kendisine ait olan karanlık temayı sevmediği için mi attı yok başka bir şeyden dolayı mı anlayamadım. İfade atılan mesajım:

Eğer karanlık mod istersende:

chrome://flags/#ntp-customization-menu-v2 bunu adres kısmına yazarak giriniz. Siteye girdikten sonra ise F3 tuşuna basarak "Force Dark Mode for Web Contents" yazınız. Çıkan ayarı "Enabled" yapın. Ve Google'u yeniden başlatın.

Google'a ait orijinal karanlık mod.

Google'a ait öyle bir mod olduğunu bilmiyordum, o nedenle attım. Ayrıca çok da hoşuma gitti.

Bence "Beğenmedim" ifadesi gelsin.
Kızgın emojisini o anlamda kullanıyorlar zaten.

Konu sahibine katılıyorum. Son zamanlarda daha sık görüyorum. Her mesaja "İnanılmaz" atan bir kitle var. Yoksa, bu mesajda bahsettiğim mesajlara dahil mi? 😲

Konu sahibine katılıyorum. Son zamanlarda daha sık görüyorum. Her mesaja "İnanılmaz" atan bir kitle var. Yoksa, bu mesajda bahsettiğim mesajlara dahil mi? 😲
Beğenmedim demek için Kızgın ifadesi sert kaçıyor. O görüşten nefret edermişçesine bir hava katıyor.

Geri
Yukarı